Nicholas Kin – Žmogus Skaitantis Jūsų Mintis

Nicholas Kin – Žmogus Skaitantis Jūsų Mintis

Baltijos šalių rekordininkas, tarptautinių konkursų laureatas, grandiozinių TV projektų publikos numylėtinis Nicholas Kin laikomas vienu perspektyviausių savo kartos mentalistų. Jo fenomenalūs minčių skaitymo, įtaigos bei telekinezės pasirodymai Nicholui Kin užtarnavo ne tik prestižinius apdovanojimus, bet ir aukščiausios klasės mentalizmo meistrų bei publikos pripažinimą. Nepaprastas Nicholo Kin talentas bei charizma mentalisto pasirodymus paverčia nepakartojamu nuotykiu bei nukelia publiką į kupiną paslapčių magijos pasaulį. Nicholas pademonstruos savo fenomenalius sugebėjimus ir gal paaiškins kaip visa tai veikia. Gal ir jūs tapsite šio pasirodymo dalimi?

PASIEKIMAI

2010 metais Nicholas Kin buvo nominuotas “Merlin Award” (alternatyva Oskaro apdovanojimui iliuzijos meno srityje) apdovanojimui už originaliausią pasirodymą.

2012 metais Nicholas Kin apdovanotas prestižiniu „The Geller‘s Star” apdovanojimu, kurį turi tik 3 mentalistai iš viso pasaulio.

2012 metais Nicholas Kin pasiekė Baltijos šalių rekordą – Važiuodamas užrištomis akimis kartodromo trasoje.

2015 metais Nicholas tapo pirmuoju mentalistu, kuris demonstravo 100 metų senumo Houdinio išsivadavimo triuką, kurį Jis atliko 4 metrų gylyje Europos didžiausiame akvariume ‘MEGA’ šį pasirodymą stebėjo virš 700 tūkstančių žmonių.

2015 metais Nicholas Kin užfiksavo Baltijos šalių Rekorda ‘SUSTINGĘS LAIKE’ jis išstovėjo 12val. 12 metrų aukštyje.

Šis pasirodymas yra puiki galimybė įsitikinti, kad viskas įmanoma.


DAUGIAU