“NoPublicArt” Viktar Siamaška KONCERTAS

“NoPublicArt” Viktar Siamaška KONCERTAS

MUZIKINIAI PAVEIKSLAI SUGRĮŽTA!

Spontaniška improvizacija ir operatyvi kompozicija. Lapkričio 29 d. „Elysium“ galerijoje Vilniuje Jūs išgirsite solinę džiazo ekperimentatoriaus ir poeto iš Minsko Viktoro Siamaško koncertinę programą „NoPublicArt“. Šis muzikantas ne kartą pasirodė Lietuvos sostinėje, o praeitais metais surengė mini turą po Lietuvos miestus. Neseniai internete buvo paskelbtas Vilniui skirtas Viktoro Siamaško kūrinys, kuriame dalyvavo ir muzikantai iš Lietuvos. (http://h-a-z-e.org/archives/4212).
Viktoras vežasi su savimi daug įvairių pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų.
Kompozicijos atgims tiesiogiai per sąveiką su aplinkine tikrove, per žaidimą. Susipažinti su Viktoro Siamaško muzika taip pat galima šiose nuorodose:
1. Muzika nebiliame filme „Мэна Рэя“
https://www.youtube.com/watch?v=2_lv307Bj6A
2. Muzika nebiliame filme “Каліноўскі“
https://www.youtube.com/watch?v=6aTVIejbnTk
3. Klubiniuose pasirodymuose Minske
https://www.youtube.com/watch?v=bQLwrKv54mM
4. Bendrame albume su Kristoforu Meljenu
http://www.tape-safe.net/2014/05/tase-19.html
5. Vienas iš Viktoro projektų, įgyvendintas Bulgarijoje
http://mahorka.org/release/157

Viktar Siamaška – poetas, radijo laidų vedėjas ir muzikantas iš Baltarusijos, ieškantis laisvos džiazo, folkloro, akademinės ir elektroninės muzikos sintezės. Jis įvairių pučiamųjų instrumentų meistras, savo improvizacijas jis dažnai palydi garso efektais. Jo pagrindinis meninis kredo: spontaniška improvizacija. Daugelį metų Viktar grojo muzikiniame – poetiniame projekte Kuzniec ir Siamania, intuityvios improvizacijos kolektyve Knyaz Myshkin ir bendradarbiavo su psicho-folkloro ansambliu Nagual. Nuo 2012 metų jis atlieka solo programas. Per savo meninę karjerą Viktar koncertavo daugelyje Europos šalių ir išleido keletą solinių albumų, taip pat jungtinį albumą kartu su prancūzų improvizatoriumi Christophe Meulien. 2013 metaisViktar tapo elektroakustinės muzikos konkurso Baltarusijoje ” Formanta ” nugalėtoju. Viktar Siamashka taip pat išleido keletą poezijos rinkinių ir kūrė radijo laidas apie Baltarusijos muzikos kultūrą – “Terra Nova” ir “Krakatuk”.

ĮĖJIMAS – MOKĖK KIEK VERTA

Daugiau informacijos www.elysium.lt
Taip pat galite kreiptis Tel.,+37065011081;
O rasti mus galite adresu : K.Kalinausko g. 24, Vilnius

DAUGIAU