Noriu…  Svajoju… Turiu!

Noriu… Svajoju… Turiu!

Kaskart, metų sandūroje susimąstome, ką norėtumėme pakeisti artėjančiais naujaisiais… Užsibrėžiame sau naujus tikslus, pasižadame įgyvendinti savo svajones… Kartais pastarųjų tiek daug, jog pasimetam nuo ko pradėti… O kartais niekaip negalime išgirsti, ko iš ties trokšta mūsų širdis. Galbūt plaukiame pasroviui ir tikimės, jog įvyks būtent tai, ir tapsime laimingesnėmis.

 

Jei bent viena situacija pasirodė pažįstama “Noriu. Svajoju. Turiu.” užsiėmimas skirtas Jums, vedamos Svetlanos Volujevič kartu:

– žingsniuosime į asmeninių svajonių, norų, tikslų identifikavimo etapą;

– mokysimės transformuoti savo svajones į apčiuopiamus tikslus ir realiai jų siekti;

– taip pat bandysime išsiaiškinti, kokių tikslų verčiau nekelti, ir pažvelgsime į tai, kas mus stabdo nuo tikslų siekimo.

Antroje užsiėmimo dalyje nersime į kūrybines gelmes – su profesionale fotografe Diana, piešiant mokysimės išgirsti savo vidinį balsą. 

Po 3,5 val užsiėmimo išeisite žinodamos, kuriuo keliu pasukti ateinančiais, susipažinsite su technika kaip išgirsti, ko iš ties trokšta Jūsų vidus. Atsipalaiduosite, atitrūksite nuo kasdienybės, išeisite kupinos naujų minčių bei teigiamų emocijų.

 

Ir visa tai – 120 Lt (34.75 eur). Registruojantis iki sausio 10 d. kaina – 86.32 Lt (25 eur). 

Nelauk, registruokis jau dabar registracija@motersmokykla.lt nurodant savo vardą ir telefono nr. 

Tik žinant ko tiksliai norime ir kaip tai pasiekti kasdien artėjame pilnavertiškesnio gyvenimo link. 

Dalyvės atsiliepimas iš užsiėmimo: „Visuomet tikėjau, jog noriu gyventi name, ir mano metų tikslas buvo kuo greičiau šią svajonę įgyvendinti. Atlikus Svetlanos praktines užduotis atradau – jog svarbiausias mano metų tikslas ne namas – o artimesni ir tyri santykiai su mama. Po metų namo vis dar neturiu, tačiau esu neapsakomai laiminga iš naujo atradusį ryšį su mama.  Pasirodo, kartais ne tai kas akivaizdu daro mus laimingesnius”.

 

DAUGIAU