Norų, tikslų ir svajonių popietė

Norų, tikslų ir svajonių popietė

 

Kaskart, kai senieji metai eina į pabaigą, ne viena susimąstome, ką norėtumėme pakeisti artėjančiais naujaisiais… Užsibrėžiame sau naujus tikslus, pasižadame įgyvendinti savo svajones… Taigi, norėtume pakviesti į norų – tikslų – svajonių popietę, kurios metu tą sąrašą pasidarysime ir bent mažu žingsneliu priartėsime prie jo įgyvendinimo.

 

Popietę pradės Indra – kurios lydimos leisimės į šiek tiek kitokią meditaciją, pasitelkiant muzikos garsus / tylą atsipalaiduosime „čia ir dabar”, nusiraminsime, suintegruosime visą dienos patirtį ir jausmus, pasisemsime daugiau ramybės ir harmonijos. Meditacija tinka, jei kamuoja nerimas, pyktis, įvairios baimės, pergyvenimai. Po meditacijos grįžta lengvumas, pasitikėjimas, meilė sau ir gyvenimui. Pasiruoškite tikrai iškrovai, nusimetimui visų slegiančių minčių, emocijų ir susitikimui su savimi!

 

 

REGISTRACIJA: būtina išankstinė [email protected], nurodant vardą bei telefono numerį.

 

 

Antroje popietės dalyje, atitrūkusios nuo mus supančios rutinos, neformalioje aplinkoje, gurkšnodamos arbatą, žingsniuosime į asmeninių svajonių, norų, tikslų identifikavimo etapą. Jo metu pačios sau atskleisime, ko labiausiai trokštam šiais metais ir apie ką svajojam bei mokysimės transformuoti savo svajones į apčiuopiamus tikslus ir realiai jų siekti. Šiame kelyje taip pat bandysime išsiaiškinti, kokių tikslų verčiau nekelti, ir pažvelgsime į tai, kas mus stabdo nuo tikslų siekimo.

 

Ką nors padaryti reikia ne taip jau daug pastangų: o štai nuspręsti, kas darytina, reikia iš tikro didžių pastangų. Kynas Chabardas

 

DAUGIAU