Norvegų kalba per 3 dienas

Norvegų kalba per 3 dienas

PIRMOJI DIENA pasirinkto ciklo – TIK 49,- LT
(galite rinktis dalyvauti tik pirmojoje dienoje ar visose trijose)

Kviečiame į SUPER PASKAITŲ ciklą, kuriame išgirsite, sužinosite ir išmoksite daugiau, nei išmoktumėte per visą, keturis mėnesius trunkantį, užsienio kalbos kursą!
Šis naujausiais metodais paremtas, tris dienas trunkantis paskaitų ciklas skirtas:
· niekada nesimokiusiems užsienio kalbos;
· tiems, kurie mokėsi užsienio kalbą anksčiau, bet visas įgytas žinias pamiršo, nepritaikė, nesuprato, neįsisavino, taip ir neprašneko užsienio kalba.
Įsigiję šį super paskaitų ciklą Jūs:
· Sutaupysite daugybę laiko – visas kursas pradedantiesiems tik per tris dienas!
· Sutaupysite daugybę pinigų – visas pradedančiųjų kursas, medžiaga, motyvaciniai seminarai, seminarai apie mokymosi metodus Jums atsieitų mažiausiai keturis kartus brangiau! O kas gali įkainoti sutaupytą laiką?
· Išmoksite VISĄ užsienio kalbos gramatiką – ar įsivaizduojate, kiek knygų reikėtų perskaityti, norint susidaryti aiškų vaizdą apie visą kalbos gramatiką ir struktūrą?
· Išmoksite visą pradedančiųjų žodyną – apie 500 žodžių! Išmokę tokį kiekį dažniausiai vartojamų žodžių ir pagrindines sakinio struktūras, gebėsite palaikyti pokalbį bei pateikti informaciją apie save.
· Gausite galybę naudingų žinių apie naujausius mokymosi metodus, mokymosi klaidas, tikslų nustatymą, motyvacijos išlaikymą. Šios žinios padės jums ne tik mokantis kalbų, bet ir siekiant kitų nusistatytų tikslų tiek kasdieninėje, tiek ir profesinėje veikloje.
· Gausite 30-ties dienų palaikymo programą – filmuotos pamokėlės padės įsisavinti naujus žodžius, gramatines formas bei palaikyti motyvaciją!
· SVARBIAUSIA – JŪS IŠMOKSITE MOKYTIS! Išmokus mokytis savarankiškai, Jums nebereikės samdyti mokytojų, lankytis motyvaciniuose seminaruose bei gaišti laiko bergždžiai stengiantis išmokti vieną ar kitą kalbą, taikant atgyvenusius ir neefektyvius kalbų mokymosi metodus.

Būtina išankstinė registracija tel. 867882347, 867882348 arba el. paštu kursai@mokslonamai.lt

www.mokslonamai.lt

DAUGIAU