“nowJapan 2011” kino seansai

“nowJapan 2011” kino seansai

The Shogun’s Samurai (1978) (rugpjūčio 16 d. 19:00, kino teatras Multikono, Ozas. Įėjimas nemokamas)

 Rež.: Kinji Fukasaku

Veiksmas, Nuotykiai, Drama

Po antrojo Tokugavos Šiogūno mirties paaiškėjo, jog jis buvo nunuodytas. Iemitsu ir Tadanaga – jo sūnūs – tapo priešais ir į Japoniją vėl atėjo karas. Iemitsu kardo mokytojas Yagyu degė noru atiduoti karalystę savo mokiniui. Tokiu būdu, aklai siekdamas tikslo, jis išdavė ir savo šeimininką, ir šeimą.

Millennium Actress (2001) (rugpjūčio 17 d. 19:00, kino teatras Multikono, Ozas. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Satoshi Kon

Animacija, Drama, Romantika

Tai Satoshi Kon, Joponijoje žymaus siurrealistinės animacijos kūrėjo, darbas. Filmų studija, kažkada buvusi itin populiari ir pelninga, dabar skaičiuoja paskutines savo dienas. Reporteris Genya Tachibana, ieškodamas geros istorijos, suranda aktorę Chiyoko Fujiwara. Pastaroji gyvena vienatvėje jau 30 metų, nuo pat paskutinio savo vaidmens. Genya perduoda aktorei studijos rakrą ir Chiyoko papasakoja jam savo nelengvo, bet labia gražaus gyvenimo istoriją.

The Glass Cape (1989)(rugpjūčio 18 d. 19:00, kino teatras Multikono, Ozas. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Shunya Ito

Drama, Fantastika

Ši graži istorija vyksta ankstyvais 1920 metais mažo kalnų miestelio apylinkėse. Karin, gyvenanti kartu su motina, susipažįsta su Saburo Takada, pravarde „Mata Saburo vėjavaikis”. Ji ir jos klasės draugai pamažu suvokia, jog Saburo kitoks nei visi – jis apdovanotas antgamtinemis galiomis. Vaikai supranta, kad ši vasara bus nepamirštama ir kupina nuotykių.

Kids Return (1996) (rugpjūčio 19 d. 19:00, kino teatras Multikono, Ozas. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Takeshi Kitano

Drama

Vaikystės draugai apsilanko savo mokyklos kieme ir prisimena senus laikus. Kažkada, kol dar nepasuko skirtingais keliais, jie abu buvo chuliganai. Dabar vienas iš jų kovoja bokso ringe, kitas – mafijozų draugijoje.

Sumo Do, Sumo Don’t (1992) (rugpjūčio 20-21 d. naktinė programa. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Masayuki Suo

Komedija, Sportas

Filmo siužetas pasakoja apie universiteto sumo klubą, kuriam gyvybiškai reikalingi nauji nariai. Profesorius Ayanama, buvęs universiteto sumo čempionas, šantažu ir grasinimais verbuoja įvairaus plauko nevykėlius. Tačiau sunkios treniruotės ir neįtikėtini nuotykiai priverčia juos suvokti, jog šis sportas vertas ne tik pagarbos, bet ir meilės.

This Window is Yours (1994) (rugpjūčio 20-21 d. naktinė programa. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Tomoyuki Furumaya  

Romantika

Paauglių auditorijai skirta romantinė istorija apie tris poreles. Jaunuoliai, prieš visiems laikams pasukdami skirtingais keliais, paskutinę vasarą praleidžia nuošalioje provincijoje. Vienam jų, Taro, lūžusi koją, tad vaikinas negali judėti. Ši aplinkybė suteikia gražiajai Yoko galimybę erzinti vaikiną pro langą ir, plėtojantis veiksmui, atveria jaunuoliams duris į nepažintų malonumų pasaulį.

Ghost Pub (1994) (rugpjūčio 20-21 d. naktinė programa. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Takayoshi Watanabe

Komedija, Siaubas, Drama

Prieš mirtį užeigos šeimininko Sotaro žmona prisaikdina jį niekada nevesti kitos moters. Sotaro klusniai laikosi savo pažado iki pat pažinties su Satoko. Meilei užvaldžius širdis, jie nusprendžia susituokti. Tačiau jau pirmąją jaunavedžių naktį sutrukdo mirusios Satoro žmonos vėlė. Įsimylėjėliai turi rasti būdą kaip nuraminti piktąją dvasią, kol ji neišvijo jų iš namų.

Kamikaze Taxi (1995) (rugpjūčio 20-21 d. naktinė programa. Įėjimas nemokamas)

  Rež.: Masato Harada

Veiksmas

Jaunas mafijos narys siekia atkeršyti už savo merginos, besivertusios prostitucija, mirtį. Jis išsiruošia į kruviną kelionę, kurios metu planuoja nužudyti tiek savo bosus, tiek dėl merginos žūties kaltą politiką. Pakeliui jis sutinka taksi vairuotoją, neseniai grįžusį į Japoniją iš karo nuniokotos Pietų Afrikos. Du žmonės pasirengę žiauriam, bet teisingam atpildui.

DAUGIAU