nowJapan: Kidsuke

nowJapan: Kidsuke

Japonija, kitaip vadinama Tekančios saulės šalimi, ko gero viena tolimiausių ir tuopat patraukliausių vietų Lietuvai, iš kur į Vilnių koncertuoti atvyksta pasauliniu lygiu pripažinti elektroninės muzikos atlikėjai. Lapkričio 23 d., Vilniuje, klube „Soul Box“, vyks šiandieninę japonų muzikinę kultūrą atspindintis vakarėlis, kurio metu pasirodys jungtinis muzikinis projektas iš Didžiosios Britanijos ir Japonijos – „Kidsuke“. Vakarėlį palaiko tradicinės ir šiuolaikinės Japonijos kultūros festivalio „nowJapan“ organizatoriai. Įstabus pasirodymas jų nuomone puikiai atskleis, kol kas kukliai Europoje propaguojamą šiuolaikinę Tolimųjų Rytų kultūrą.

 

„Kidsuke“ – muzikinė kolaboracija, gimusi 2010, „Red Bull Music Academy“ metu, kuriame susitiko abi šio muzikinio projekto pusės – Kidkanevil (Didžioji Britanija) ir Daisuke Tanabe (Japonija). Adekvačių projektų gyvam „Kidsuke“ skambesiui pasaulyje tiesiog nėra. Tarp šiuolaikinių elektroninės muzikos temų, pasigirsta vaikystę menantys skambesiai, kurių metu jautiesi, tarytum esi fantastiniame žaislų fabrike arba į meno pasaulyje populiaraus glitch skambesį įsiterpia senos japoniškos dainos, neharmoningos vokalinės linijos – visa tai sukuria nepaprastą ir netipinę vakarėlio nuotaiką. Tačiau kūrėjų tikslas yra priversti muzikos mylėtojus nesiaiškinti, kur vienas ar kitas garsas jiems girdėtas, o paskatinti žmones bent minutėlei stabtelti ir pajusti meilę muzikai. „Mūsų muzika primena klausytojams, kad kadaise visi buvome jauni, o reikalai ir problemos buvo kur kas paprastesnės.“ kartą pasakojo „Kidsuke“.

 

Kartu su „Kidsuke“, pasirodys kita viešnia iš Japonijos, „Jealousguy“ ir du Lietuvos atstovai – „Mondayjazz“ narys Tadas Quazar ir radijo laidos „Despotin Beat Club“ atstovas Marius Bedim.

 

KIDSUKE: Kidkanevil (UK) x Daisuke Tanabe (JP)

http://soundcloud.com/kidkanevil

http://soundcloud.com/daisuketanabe

 

JEALOUSGUY (JP)

http://soundcloud.com/takahashisantojealousguy

 

TADAS QUAZAR (Mondayjazz, LT)

http://soundcloud.com/tadas-quazar

 

MARIUS BEDIM (Despotin Beat Club, LT)

http://soundcloud.com/marius-mozuraitis

DAUGIAU