Nuostabios knygos „Kelionė namo“ pristatymas

Nuostabios knygos „Kelionė namo“ pristatymas

Visi mes žingsniuojame savais keliais. Kur jie nuves, priklauso kokį kelią pasirinksime ir kokio tikslo sieksime. Bet visi giliai širdyje norime teisingo ir geriausio kelio, kurio suradimas gali pareikalauti daug pastangų ir nuoširdumo tam, kad pasiekti aukščiausią tikslą.

Gegužės 25 d. 18 val. kviečiame į sukrečiančiai nuostabios autobiografinės Radhanatha Svamio knygos „Kelionė namo” pristatymą.

Autorius pakeri savo nuoširdumu ir atkakliu tikslo siekimu. Būdamas paaugliu, kaip ir daugelis to meto Amerikos jaunimo, tapo hipiu, o sulaukęs devyniolikos metų, leidosi į savo didžiąją kelionę į Rytus, ieškodamas tiesos ir Dievo. Jaunas vaikinas, be pinigų ir pagalbos, tai “tranzuodamas”, tai maršrutiniais autobusais, tai pėsčiomis, nukeliavo į pačią Indiją. Ten bendravo su jogais, sadhu ir asketais. Su jaunatvišku naivumu rinko kiekvieną dvasinių žinių trupinėlį, vertindamas juos kaip neįkainojamas brangenybes ir visiškai nesijaudino dėl materialios karjeros, padėties bei turtų. Dalindamasis išmalda, gyvendamas po medžių teikiamu stogu ir semdamasis dvasios stiprybės iš Indijos bei Nepalo atsiskyrėlių, šis nepaprastas žmogus išmoko gyventi, išsigydyti kūną ir išsilaikyti mistinių Rytų platybėse. Labiausiai jaudina jo sielos tyrumas, jo išsiugdyti draugystės ir meilės santykiai su tuometiniais šventaisiais. Šiuos nepakartojamus bei įspūdingus nuotykius – vidinio šauksmo ieškojimus, Radhanatha Swamis įamžino savo knygoje “Kelionė namo”.

Ištraukas iš knygos skaitys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas, aktorius, bhakti jogas, Egidijus Bakas.

Mistinę Indijos atmosferą kurs gyvai atliekama indiška dvasinė muzika.

Renginys nemokamas.

Renginio data: gegužės 25 d. 18 val.

Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.

Registruotis galite el.p. [email protected]
Tel.: 868444109 (Dainora) arba 860420485 (Asta).    

DAUGIAU