Nuotaika paklūsta protui

Nuotaika paklūsta protui

Dėl kokių nors įvykių pakili nuotaika gali žaibiškai dingti ir apima liūdesys, pyktis, kuris kartais būna toks stiprus, jog ištariame žodžius, dėl kurių vėliau labai gailimės…

 

Dažnai negalime pakeisti situacijos – tačiau galime pakeisti požiūrį ir taip pagerinti savijautą. Kaip galvoji – taip ir jautiesi. Jausmus valdyti sunku, tačiau mąstymą galima.

 

Kartu su lektore psichologe Egle Masalskiene užsiėmimo metu mokysimės sąmoningai pastebėti, ką pagalvojame ir kaip pasijuntame, ką įsivaizduojame ir kaip tai paveikia mūsų emocijas, galų gale – kaip mūsų elgesys, judesiai susiję su savijauta. Taip išmoksime kontroliuoti negatyvias emocijas ir netgi paversti jas teigiamomis. Galbūt kam nors nutikus kaip tik šios gudrybės padės išvengti konfliktinių situacijų arba tiesiog pavers gyvenimą gražesniu ir malonesniu.

 

Išmoksime greitų ir efektyvių įtampos mažinimo būdų. Praktiškai atliksime keletą pratimų, padedančių valdyti / pakeisti nuotaiką, aptarsime jų poveikį ir galimą naudą.

 

“Ką darau pati? Naudojuosi vienu iš kognityvinės elgesio terapijos mokymų parsinešta fraze: kai gerai jautiesi – jausk, kai blogai jautiesi – galvok. Eglė Masalskienė.

 

Mes galime skųstis, kad rožių krūmai turi spyglius, arba džiaugtis, kad turi žiedus. A. Lincoln

 

Būtina išankstinė registracija: [email protected], nurodant vardą, pavardę ir telefono numerį.

 

 

DAUGIAU