“NUSIPELNEI LAIMĖS”.

“NUSIPELNEI LAIMĖS”.

Kur bus galima panaudoti, tai ką išmoksi:
– artėja šventės ir susitikimas su senai matytais giminaičiais, tai puikus būdus prieš susitinkant paleisti praeities naštą.
– po arba prieš susitikimo su vadovais ar verslo partneriais.
– įvykus konfliktui.
– jeigu dirbate su žmonėmis, o ypač pagalba jiems, tai po konsultacijų ir susitikimų, tai labai galingas įrankis padedantis nekrauti sau ant pečių kito problemų.

Tu renkiesi ar nori toliau gyventi viltyje, kad “nu kažkaip susitvarkys” ar priimti atsakomybę už save ir savo santykį su žmonėmis ir veikti. Nori pokyčių, tai teks padaryti veiksmą. Ateik ir padaryk didžiausią veiksmą, kokį gali – atverk meilę.

Seminaro lektorius – Rytis Lukoševičius:
“llgą laiką ieškojau kelio į asmeninę laimę ir džiaugsmą. Per pastaruosius aštuonerius metus išbandžiau įvairias mitybos sistemas, sėkmės psichologijas, koučingą, NLP, vieną kitą ezoterinį dalyką, įvairias meditacijas. Mano sienos neišpuoštos diplomais ir sertifikatais. Tai, ko mokau, išbandžiau praktiškai ir pasilikau tik tai, kas buvo naudinga. Dabar vedu individualius užsiėmimus ir mokau emocijų paleidimo technikos. Padedu išspręsti skaudžius praeities įvykius, pašalinti kompleksus ir apribojimus, kurie trukdo laisvai elgtis ir mėgautis tuo, ką veikiam.”

Seminaro vieta: Savęs pažinimo ir saviraiškos studija, Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Seminaro vertė: 45 eur.
Atsiskaityti galėsite grynaisiais pinigais seminaro metu.

Registruotis prašome užpildant šią anketą:
https://studija.typeform.com/to/daAEAT

Kilus klausimams galite susisiekti su mumis el.p. pazinimas.saviraiska@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta)

Iki greito susitikimo! 🙂

DAUGIAU