O.Jucio autorinis vakaras

O.Jucio autorinis vakaras

Per Ovidijaus Jucio akustinius autorinius dainų koncertus galima išgirsti ne tik ramias, gilias, tačiau ir žaismingas vaikiškas dainas. Vaikinas paskutiniu metu atlieka vien tik savo tekstais parašytas dainas pritardamas gitara. Dainose figūruoja nemažai mistinių personažų ir iš pasakų – Coliukė, laumė, kiemsargis ir pan. Anot vaikino, taip yra todėl, kad jis žavisi vaikų literatūra. „Dainos, kuriose gausu personažų iš pasakų, …nebūtinai turi būti linksmos. Norisi mistinių herojų pagalba perteikti pamokančias gyvenimiškas istorijas, nutinkančias mūsų kasdieniniame gyvenime”, – teigia pašnekovas.

Į Ovidijaus koncertus susirenka įvairaus amžiaus žmonės.

Ilgai brandintas dainas vaikinas įamžino neseniai pasirodžiusios kompaktinės plokštelės „Žuvys vieversėlio balsu” pavidalu. Prie šio disko prisidėjo ir nemažai puikių muzikantų: pianistas Andrius Račinskas, gitaristai Aurimas Driukas, vokalistės, dainų autorės Eglė Gelažiūtė, Ieva Narkutė bei kt. Kompaktinėje plokštelėje galima išgirsti ir eksperimentinių Ovidijaus dainų, kurias pagal autoriaus sukurtą muziką aranžavo kompozitoriai Andrius Račinskas bei Aivaras Vilkas.

„Visuomet stengiuosi, kad per autorinius koncertus žmonės jaustųsi tarsi pas save namie virtuvėje – laisvai, jaukiai. Tad, labai viliuosi, kad ir mano nominuotos dainos sušildys klausytoją” teigė pašnekovas.

Bilietas 10 Lt. Studentams – moksleiviams pritaikysime nuolaidas. Vietų skaičius ribotas.

DAUGIAU