OBITUARY Vilniuje: geriausieji sugrįžta!

OBITUARY Vilniuje: geriausieji sugrįžta!

The European Chainsaw Massacre Tour 2011

Neįtikėtina žinia Lietuvos ekstremaliosios muzikos fanatikams: į Vilnių grįžta gyva JAV metalo legenda OBITUARY! Šios grupės vardo pristatinėti plačiau nė nebūtina, nes senajai kartai jis reiškia auksinius death metalo laikus, o naujajai – šio stiliaus etaloną. OBITUARY yra viena iš iškiliausių death metalo grupių, suformavusių šią muzikos srovę ir nubrėžę jos gaires ateities kartoms. OBITUARY, kurios vizitinė kortelė yra išskirtinis, su niekuo nesupainiojamas vokalisto Johno Tardy balsas, drebins Vilniaus klubo „Propaganda” sienas balandžio 9 d.

Tai bus ne pirmas OBITUARY apsilankymas Lietuvoje ir, ko gero, visi prisimename jų įspūdingą antpuolį 2008-aisiais Vilniuje. Šį kartą Floridos meistrai surengė turą po Europą „The European Chainsaw Massacre”, kurio metu pristato savo 2009 m. išleistą albumą „Darkest Day”, kupiną to, kuo OBITUARY garsėja: sodrių gitarų, pašėlusių būgnų ir unikalaus vokalo. Belieka tik džiūgauti, kad turas neaplenkė ir Lietuvos. Be abejo, koncerto metu bus atlikti ir metalo klasika tapę kūriniai iš ankstyvųjų OBITUARY albumų.

Amerikiečiams kompaniją sudarys švedų death metalo ambasadoriai GRAVE ir jaunas San Diego (JAV) kolektyvas PATHOLOGY.

GRAVE jau du dešimtmečius išlieka ištikimi mirties žanrui, todėl taip gerbiami ir mėgstami sunkiosios muzikos auditorijos. GRAVE pasirodymai nėra teatras, greičiau – audra, ir tuo lietuvaičiai galėjo įsitikinti praeitais metais Anykščiuose.

PATHOLOGY vardas yra kiek mažiau žinomas, bet vertas dėmesio. Ir jei OBITUARY ir GRAVE atstovauja klasikinio death metalo mokyklai, tai PATHOLOGY užguls jūsų ausis neįtikėtinu brutalumu. Pats tas apšilimui!

Kartu su savimi grupės atsiveš savo oficialios kokybiškos atributikos, todėl savo mėgstamus atlikėjus bus galima sutikti atitinkamai pasidabinus.

Koncertą organizuoja atsinaujinęs klubas „Propaganda” (buvęs „Mulen Ružas”), šiuo įspūdingu renginiu patvirtinantis savo ilgametės sunkiosios muzikos renginių tradicinės vietos Vilniuje reputaciją.

OBITUARY, GRAVE ir PATHOLOGY koncertas prasidės 2011 m. balandžio 9 d. „Propaganda” klube (V. Mykolaičio-Putino g. 5, Vilnius) 19 val. Durys atidaromos 18 val. Bilieto kaina – 50 Lt. Bilietus į šį koncertą galima įsigyti visose „Bilietai LT” kasose ir internete www.bilietai.lt. Renginio dieną bilietus bus galima įsigyti prie įėjimo.

DAUGIAU