Objektų spektaklis UŽUSIENIS

Objektų spektaklis UŽUSIENIS

Objektų spektaklis vaikams nuo 3-ejų iki 7-erių metų
 
Kūrybinė komanda: Motiejus Ivanauskas, Izabelė Narečionytė, Matas Saladžius, Vaiva Paukštė, Renata Kutaitė-Raudonienė, Vytautas Kairys
 
Trukmė – 40 min.
Premjera – 2023 m. balandžio 28 d.
 
Vandens purkštukas yra vandens purkštukas. Purškia vandenį ant visko, kas sausa. Arba šlapia. Purškia vandenį ant visko, kas pasitaiko. Ant veido, ant gėlių, ant vaikų, ant katinų, ant tų, kam patinka, ir tų, kam nelabai. Purkštukas purškia, šluota šluoja, aktoriai aktoriauja, skalbimo mašina skalbia, spektaklis rodosi sau prožektorių šviesoje. Vonioj? Vonioj. Ar tikrai vonioj? Kas čia žino, gal ir visiškoj dienos šviesoj.
Asociatyviame objektų spektaklyje pasakojama atradimų ir draugystės tarp daiktų bei tarp žmonių istorija. Ši istorija pamažu atsiskleidžia aplinkoje, kuri  atpažįstama, bet nenuspėjama. Pilna kasdien sutinkamų daiktų, bet iki galo neperprantama. Aplinką, kuri skatina pažinti, eksperimentuoti ir tyrinėti. Tyrinėti ne tik tai, kas nauja, bet ir tai, kas atrodo jau pažinta ar net nuobodu. Užusienis – tai ne tik tolimas užsienis, bet ir tai, kas yra visai šalia, už artimiausios sienos.
Durys atidaromos: 30 min. iki renginio
Renginio trukmė: 40 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 2 metų amžiaus (neužimant papildomos vietos)
Amžiaus cenzas: nėra
Nuolaidos:
1. Bilieto pirkti nereikia vaikams iki 2 metų (išskyrus į spektaklius, kurie skirti kūdikiams).
2. Bilieto kainai į Klaipėdos lėlių teatro repertuarinius spektaklius, pateikus senjoro pažymėjimą, taikoma 2 Eur nuolaida nuo tą dieną galiojančios bilieto kainos.
3. Vaikams su negalia bilietais nereikalingas. Bilietą perka tik lydintis asmuo.
4. Suaugusiajam žmogui su negalia bilietui taikoma 2 Eur nuolaida nuo tą dieną galiojančios bilieto kainos.
5. Studentai, kurie mokosi LMTA Klaipėdos fakultete, į spektaklius įleidžiami nemokamai (iš anksto rezervavus vietą).
DAUGIAU