“Obsession pripūs 10 000 burbulų”

“Obsession pripūs 10 000 burbulų”

Ar nenuostabu būti tokiam laisvam lyg vaikas..?  Be didelio rūpesčio leisti dienas: laipioti medžiais, apsirengus įšokti į baseiną ar iki nuovargio žaisti sniege. Rodos jaunesni domėjomės viskuo, bet tik ne tuo, kuo užsiemame dabar… Juk galėjome rasti džiaugsmą mažiausiuose dalykuose; kas leisdavo aitvarus i orą, kažkas negalėjo iš rankų paleisti jo-jo ir tikrai daugelis jūsų neatsispirdavo burbulų pūtimui.

“Ieskok.lt” pristato “Bubble Blow”!!! Lapkričio 28d. Vilniuje, klube “Posh” ir 29d. Kaune, klube “The Main” socialiai atsakingas portalas kviečia prisiminti jaunas dienas ir kartu pripūsti tiek burbulų, jog visi pakiltume į orą.

Jei iš jaunesnių brolių ir seserų išvilioti burbulų nepavyks, o į vaikų pasaulį jūsų jau nebeileidžia, “Bubble Blow” jūsų tuščiomis nepaliks.

 “Ieskok.lt” kartu su diskšokėjų komanda “Obsession” pasirūpins, jog jūsų pučiami burbulai sklandytų ore lengvai ir nevaržomai kaip ir kiekvienas jūsų judesys.

Oi tie burbuliukai, burbuliukai…

Didžiausių ir mažiausių burbulų fiesta lapkričio 28d. (penktadienį) Vilniuje, klube “Posh”, Lukiškių g. 5 ir 29d. (šeštadienį) Kaune, klube “The Main”, Daukanto g. 19.

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2008 lapkričio 28 22:00 2008 lapkričio 29 22:00