Oficialus METRO atidarymas

Oficialus METRO atidarymas

Vilniaus sunkiosios muzikos gerbėjų namai, klubas “Metro”, nuo kovo 1 dienos keičia savo „gyvenamąją“ vietą, o tuo pačiu ir keičiasi pats. Naujoji buveinė yra ant Tauro kalno, V.M. Putino gatvėje 5, šalia kitos „šviežienos“ – menų laboratorijos „Propaganda“.

Klubas nusprendė pakeisti savo lokaciją ne tik dėl to, kad nuo Tauro kalno atsiveria nuostabi Vilniaus programa. Anksčiau „Metro“ buvo įsikūręs ant Pylimo ir Raugyklos gatvių kampo, gyvenamajame name. Tai trukdė klubui veikti pilnu pajėgumu, kadangi vakarėliai galėjo vykti tik iki 22 valandos. Nuo šiol ši problema nebeegzistuos – naujoje vietoje triukšmas bus neribojamas!

Kaip sakoma, pokyčiai po vieną „nevaikšto“, todėl keičiasi ir klubo muzikinė koncepcija. „Metro“ suvienys įvairių muzikos stilių gerbėjus. Sau patinkančių renginių čia ras ir reperiai, ir rokeriai, ir reiveriai, nebus nuskriausti ir sunkiosios muzikos mylėtojai. Savo šaknų – metalo ritmų – klubas „Metro“ atsisakyti neketina. Tai įrodo pasirinktų grupių sąrašas atidarymui. Jame lengvo skambesio nebus!

Atidaryme kovo 10 dieną sienas drebins penkios grupės iš Lietuvos. Pietietiško roko prieskonį suteiks grupė „Stiffer“ iš Vilniaus, kurią sudaro penki vaikinai. Kitas vyriškas penketas – „Paralytic“ – garsus tuo, jog „apšildė“ garsiuosius amerikiečius „Canibal Corpse“ koncerto Lietuvoje metu. Ruoškit galvas pakratymui, kai scenoje pasirodys mergina, dainuojanti aukštu operiniu tembru. Žinokite, kad tai – „Flame Of Aeon“. Taip pat reiktų nepamiršti ir kitų dviejų atidarymo dalyvių – trash metal stilių įvaldžiusių „State Of Ruin“ bei „Memorial Faces“ trijulės iš Dūkšto, Iganalinos rajono.

Po atidarymo savo pasirodymus klube „Metro“ surengs perspektyvieji estai „Bedwetters“, vyks septintasis „Friday Rock“ vakarėlis, merginų grupėms pasireikšti skirtas „Girls in Rock“ bei daugelis kitų renginių, kurių nevalia atskleisti iš karto, o geriau palikti intrigą. Trumpai tariant, kovo mėnuo – „Metro“ įkurtuvių mėnuo, o įkurtuvės šventė juk ne šiaip sau. Kasdien klubas lankytojų laukia nuo 18 valandos ir dirba iki 6 valandų ryto. Sekmadieniais klubas „ilsisi“.

DAUGIAU