Ofiso Joga

Ofiso Joga

Ar jums atsibodo nugaros skausmai, nes dirbate sėdimą darbą?

Ar riešai ir akys skauda nuo dažno kompiuterio naudojimo? Ar sunku susikaupti, nes smegenys amžinai per daug perkrautos? Kviečiame į Ofiso Jogą! Pirmoji galimybė Panevėžyje užsiimti joga per pietų pertrauką atsižvelgiant į biurų, ofisų, ir kitų sėdimą darbą dirbančių žmonių poreikius!

Ofiso Jogoje ypatingas dėmesys yra suteiktas į kaklo, pečių, nugaros ir riešų sritims. Mankštiname ir atgaiviname pavargusias akis. Leidžiame smegenims pailsėti ir pasikrauti naudodami pranajamos (kvėpavimo) ir meditacijos pratimus. Tai yra pietų pertraukos joga, kuri trunka trumpesnį laiką nei įprastai, nėra būtina persirengti ir nereikia jokių jogos pagrindų. Šiuos užsiėmimus gali atlikti kiekvienas žmogus, kuris nori pagerinti savo fizinę ir psichinę būseną. Ofiso joga gali padėti jums sumažinti skausmus kuriuos patiriate nuo sėdimo darbo, nuraminti mintis, padėti atsipalaiduoti, pasikrauti energijos, tapti laimingesniu ir produktyvesniu, taip pat išlaikyti geresnę laikyseną grįžus į darbą.

Speciali apranga nebūtina. Prieš užsiėmimus patartina nevalgyti bent 1.5 – 2 valandas. Atsineškite atvirumą naujoms patirtims ir šypseną 😁

Trečiadieniais: 12.00 – 13.00 (Kovo 11 d. užsiėmimo nebus, perkeltas į kovo 12d.)

Kaina: 3 eurai.
Bandomasis užsiėmimas nemokamai.

Būtina registracija sms (Karolina):
861753198, arba pasižymėti renginyje.

Jogos ir meditacijos mokytoja – Karolina (Blossom of Life Yoga – Žydinčio gyvenimo joga). Jogą pati praktikuojasi jau virš 7 metų, du metus pragyvenusi Indijoje (pasisėmusi įvairiausių žinių ir praktikos), tradicinius Hatha jogos kursus baigusi 2019 metų birželio mėnesį (200 val.), ir nuo rugpjūčio mėnesio mokina jogos klases Pasvalyje ir Pumpėnuose.

Nekantraujame kartu palaikyti sveiką ir sąmoningą būseną! 💖

DAUGIAU

Kiti renginio laikai:

2020 kovo 12 12:00 2020 kovo 18 12:00 2020 kovo 25 12:00 2020 balandžio 01 12:00