OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Oskaras Koršunovas: „Žmogus iš Podolsko“

OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Oskaras Koršunovas: „Žmogus iš Podolsko“

Lapkričio 17d. ir 28d. spektakliai yra atšaukti. Bilietus galite grąžinti iki lapkričio 27d.  kasose kuriose juos pirkote. Pirkę bilietus internetu galite grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Renginys OKT / Vilniaus miesto teatras, rež. Oskaras Koršunovas: „Žmogus iš Podolsko“ turėjęs vykti lapkričio 6 d. yra perkeliamas  į 2021 m. gegužės mėnesį. Bilietai galios tie patys. Grąžinimai šiuo metu dar nėra galimi, informacija apie grąžinimo laikotarpį bus pateikta, kai iš renginio organizatoriaus gausime naują informaciją.

Balandžio 2d. turėjęs vykti spektaklis yra perkeltas į lapkričio 6 d. 18val. Girstučio kultūros centre. Informuojame, kad tiems, kam netinka perkelto spektaklio „Žmogus iš Podolsko“ Kaune data – lapkričio 6 d., galite kreiptis dėl bilietų grąžinimo. Bilietus galima grąžinti kasose, kuriose buvo pirkti iki spalio 26 d.

Žmogus iš Podolsko

Režisierius – Oskaras Koršunovas

Scenografija – Linas Liandzbergis

Kostiumų dailininkė – Rūta Lendraitytė

Muzika – Diopo Ndugu

Vertė – Rolandas Rastauskas

 

Vaidina:

Žmogus iš Podolsko – Šarūnas Zenkevičius

Pirmas Policininkas – Marius Repšys

Policijos viršininkė – Giedrė Mockeliūnaitė

Žmogus iš Mytiščių– Marius Čižauskas

Antras Policininkas – Rytis Saladžius, Paulius Tamolė

 

Įprasta policijos nuovada, į kurią pristatomas sulaikytasis – niekuo neypatingas jaunuolis, nedidelio miestelio gyventojas. Sulaikymo pagrindas lieka neaiškus – jaunuolis yra blaivus, jo dokumentai tvarkingi, o konkrečių jo tariamai padarytų pažeidimų nenustatyta. Tačiau policininkai vis vien surengia jam emocionalią apklausą, o jų užduodami klausimai visiškai neatitinka mums įprastos apklausos logikos. Apklausa pavirsta intensyvios psichoterapijos seansu, priverčiančiu sulaikytąjį naujai pažvelgti į savo beprasmį gyvenimą. Policininkai pasirodo besantys itin išsilavinę intelektualai, turintys kilnią misiją – parodyti, koks įdomus ir spalvingas eilinio žmogaus gyvenimas. „Gyvena kaip automatas… nemyli, niekina savo miestą ir jo gyventojus… diena iš dienos nesąmoningai atlieka vienus ir tuos pačius veiksmus… nesuvokia savęs… nemato aplinkui nieko gražaus ir įdomaus… nesuvokia adekvačiai aplink srūvančios Tikrovės… negerbia Tikrovės… O kodėl Tikrovė didžiąja raide?“ Tai spektaklis apie kiekvieno mūsų abejingumą ir nedėmesingumą mus supančiai aplinkai, negebėjimą įžvelgti čia ir dabar esantį grožį. Jis skirtas tiems, kurie nuolat kuo nors nepatenkinti: darganotais orais, nuobodžiu darbu, nesupratingu sutuoktiniu ar gyvenimo rutina. Tikriausiai būtent tokiems žiūrovams vertėtų pabuvoti neįprastoje policijos nuovadoje, kurioje atsidūrė „Žmogus iš Podolsko“. Pjesė „Žmogus iš Podolsko“ – žymaus šiuolaikinio Rusijos rašytojo Dmitrijaus Danilovo debiutas dramaturgijoje.

Spektaklio prodiuseriai – OKT/Vilniaus miesto teatras ir RAION.

Premjera

2019 gegužės 15d.

DAUGIAU