Online: DOMINO teatro spektaklis ĮEITI DRAUDŽIAMA

Online: DOMINO teatro spektaklis ĮEITI DRAUDŽIAMA

DOMINO teatro spektakliai keliasi į virtualią erdvę. Vaizdo transliaciją galite stebėti patogiai ir saugiai savo namuose!

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

Transliacija pasiekiama iki 2021 m. sausio 1 dienos.

ĮEITI DRAUDŽIAMA

Nors negalime susitikti teatre, bet norime ir toliau dovanoti geras emocijas, kviečiame pamatyti DOMINO teatro spektaklius virtualioje erdvėje! Online spektaklius galite stebėti savo namuose Jums patogiu metu.

Nuotykių komedija

REŽISIERIUS: Marčinas Slavinskis (Marcin Sławiński)

SCENOGRAFAS: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)

VAIDINA:

Oskaras – Vaidotas Martinaitis

Sofija – Vitalija Mockevičiūtė

Sofija – Neringa Varnelytė

Elza – Gintarė Latvėnaitė

Pjeras – Nerijus Gadliauskas

Sebastianas – Dovydas Stončius

Leo – Algis Ramanauskas

Kazimieras – Juozas Gaižauskas

Šeimos galva Oskaras – didelis melomanas, todėl sendaikčių turguje pagaliau įsigijęs taip trokštamą plokštelę, meta visus darbus ir skuba namo jos klausytis.

Patefonas jau įjungtas, bet… atrodo, kad visas pasaulis prieš jį susimokė! Sūnus gotas, meilužė, pavargusi žmona, draugas, kaimynas lenkas, statybininkas nelegalas – visi vienu metu braunasi pro duris, dalinasi ne itin maloniomis naujienomis ir priverčia Oskarą suktis kaip vijurką. Ar jam pavyks išgelbėti savo laiką su plokštele ir… ramų gyvenimą???

Pjesės autorius Florian Zelleris – labai vertinamas ir keletą apdovanojimų pelnęs prancūzų rašytojas bei dramaturgas, dar kitaip vadinamas „vienu įdomiausiu šių laikų rašytoju“ („The Guardian“).

Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis: Žiūrovams, bent kartą gyvenime patyrusiems chaotišką dieną.

Premjera: 2018 m. spalio 6 d.

Trukmė: 1 val. 30 min.

Rekomenduojamas amžius: Nuo 16 m.

DAUGIAU