Online: DOMINO teatro spektaklis (NE)TIKRAS MILIJONIERIUS

Online: DOMINO teatro spektaklis (NE)TIKRAS MILIJONIERIUS

DOMINO teatro spektakliai keliasi į virtualią erdvę. Vaizdo transliaciją galite stebėti patogiai ir saugiai savo namuose!

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

Transliacija pasiekiama iki 2021 m. balandžio 1 dienos.

(NE)TIKRAS MILIJONIERIUS

Nors negalime susitikti teatre, bet norime ir toliau dovanoti geras emocijas, kviečiame pamatyti DOMINO teatro spektaklius virtualioje erdvėje! Online spektaklius galite stebėti savo namuose Jums patogiu metu.

Nuotykių komedija

REŽISIERIUS: Ramūnas Cicėnas

SCENOGRAFAS: Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak)

VAIDINA:

Dominykas Pinjonas – Eimutis Kvoščiauskas 

Kainas Morenas – Mantas Vaitiekūnas

Danielius Tulūzas – Algirdas Dainavičius

Abraomas Žonvilis – Sakalas Uždavinys

Kristina – Elzė Gudavičiūtė

Marija – Lina Rastokaitė-Siaurusaitienė

Olga – Gabrielė Malinauskaitė-Rudzienė

 

Dominykas Pinjonas – jau dvejus metus bedarbis. Visą gyvenimą gyvenęs vargingai, svajojo tik apie vieną – būti turtingu, todėl sulaukęs pasiūlymo pagyventi karališkuose namuose ir pasijusti svarbiu, nieko nesvarstydamas jį priima. Prabangus namo interjeras, vertingi meno kūriniai, brangiausi baldai – taip paprasta ir gera būti turtingu… Tačiau į duris pasibeldžia netikėti svečiai – mokesčių inspekcija!

Ar Dominykui pavyks įgyvendinti genialų planą ir tapti (ne)tikru milijonieriumi?  Ar, užuodę milijonus, šiam planui nesutrukdys pinigus ypatingai mylinti dizainerė, bankininkas, buvusi žmona ar karališkųjų namų šeimininkas?

Veiksmo, veidmainysčių ir tikrų žmogiškų jausmų kupina nuotykių komedija „(Ne)tikras milijonierius” sukurta pagal žymaus prancūzų rašytojo ir kino režisieriaus Francio Veberio (Francis Veber) pjesę.  Pagal Francio Veberio pjeses pastatyti filmai („Kvailių vakarienė“, „Žaisliukas“ ir kt.) sulaukė milžiniško pasisekimo ir žiūrovų simpatijų tiek Europoje, tiek Holivude.

Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis: Įžvalgiam, pinigus bei veiksmą scenoje mėgstančiam žiūrovui.

Premjera: 2018 m. gruodžio 6 d.

Trukmė: 2 val. 10 min.

Rekomenduojamas amžius: Nuo 16 m.

DAUGIAU