Online: DOMINO teatro spektaklis PRIE DANGAUS VARTŲ

Online: DOMINO teatro spektaklis PRIE DANGAUS VARTŲ

DOMINO teatro spektakliai keliasi į virtualią erdvę. Vaizdo transliaciją galite stebėti patogiai ir saugiai savo namuose!

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.

Transliacija pasiekiama iki 2021 m. balandžio 1 dienos.

PRIE DANGAUS VARTŲ

 

Nors negalime susitikti teatre, bet norime ir toliau dovanoti geras emocijas, kviečiame pamatyti DOMINO teatro spektaklius virtualioje erdvėje! Online spektaklius galite stebėti savo namuose Jums patogiu metu. 

Angelas Sargas – Larisa Kalpokaitė, Vitalija Mockevičiūtė

Džekas Kameronas – Vaidotas Martinaitis, Algirdas Dainavičius

Siuzė Kameron – Redita Dominaitytė

Markas Vebsteris – Juozas Gaižauskas

Saimonas Vilis – Eimutis Kvoščiauskas, Julius Žalakevičius

Merė Vilis – Justė Zinkevičiūtė, Jovita Balčiūnaitė

Marta Bradšou – Dalia Brenciūtė

Reto grožio ir be galo jausminga istorija apie dvi šeimas. Džekas Kameronas – talentingas ir garsus rašytojas, bet, kaip kartais pasitaiko, yra šiek tiek pasipūtęs ir kandus, kurį pakęsti gali nedaugelis. Jo išmintinga ir kilni žmona Siuzė – visada šalia – net ir po mirties, kai už Džeko įžūlumą jų abiejų šventasis Petras neįleidžia pro dangaus vartus. Todėl Džeko ir Siuzės dvasios blaškosi tarp šio ir anapusinio pasaulio ir gerokai nuobodžiauja: vienintelė jų pramoga – vaidentis ir gąsdinti tuos, kurie drįsta apsigyventi jų buvusiame vasarnamyje.

Į namą atsikelia jauna, ką tik susituokusi pora – Saimonas ir Merė. Ieškodami kelio į šeimyninę santarvę, tarpusavio supratimą ir meilę, jie išgyvena virtinę komiškų, o taip pat ir skaudžių akimirkų. Ar jaunoji šeima išlaikys jiems siųstą išbandymą? Kaip Džekas ir Siuzė „prisidės“ prie poros tvirtumo ir santykių? Kodėl jų namuose atsiranda angelas sargas?

Britų autorės Pem Valentain (Pam Valentine) teatro pjesė, pirmą kartą parodyta Kanadoje 2010 m., vertinama dėl taiklaus humoro, ironiškų ir dviprasmiškų situacijų bei moralo: meilė niekada nemiršta ir nesibaigia.

 

Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis: poroms ir bičiuliams, kuriems patinka puikios romantiškos istorijos su humoro doze

Premjera: 2016 m. spalio 6 d.

Trukmė: 2 val.

Rekomenduojamas amžius: Nuo 13 m

DAUGIAU