Online: DOMINO teatro spektaklis VYRŲ LAIŠKAI

Online: DOMINO teatro spektaklis VYRŲ LAIŠKAI

DOMINO teatro spektakliai keliasi į virtualią erdvę. Vaizdo transliaciją galite stebėti patogiai ir saugiai savo namuose!
Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo peržiūrą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu iki vaizdo transliacijos pabaigos. Aktyvavus peržiūrą turėsite 24 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite.
Transliacija pasiekiama iki 2021 m. balandžio 1 dienos.

VYRŲ LAIŠKAI

Nors negalime susitikti teatre, bet norime ir toliau dovanoti geras emocijas, kviečiame pamatyti DOMINO teatro spektaklius virtualioje erdvėje! Online spektaklius galite stebėti savo namuose Jums patogiu metu.

Kitokia komedija

REŽISIERIUS Olegas Šapošnikovas (Oļegs Šapošņikovs)
AUTORIUS Kvartet-i
KOMPOZITORIUS Audrius Balsys
DAILININKAS Vojtekas Stefaniakas (Wojciech Stefanek)
KOSTIUMŲ DAILININKAS Juozas Statkevičius
VERTĖJAS Herkus Kunčius

VAIDINA
Gytis – Gytis Ivanauskas
Eimutis – Eimutis Kvoščiauskas
Sakalas – Sakalas Uždavinys
Dalius – Dalius Skamarakas
Andrius – Andrius Žiurauskas

„Vyrų laiškai“ – tai atgaiva ne tik pasijuokti, bet ir iš šalies į save, savo baimes ir džiaugsmus mėgstančiam pažvelgti žiūrovui.
Intelektualus ir filosofiškas penkių DOMINO teatro žvaigždžių – Eimučio Kvoščiausko, Sakalo Uždavinio, Gyčio Ivanausko, Daliaus Skamarako ir Andriaus Žiurausko – pokalbis apie tai, kas gyvenime svarbiausia: meilę, ištikimybę, tėvus, Tėvynę, krepšinį, slenkančius plaukus, iš lėto mirštančias jaunystės svajones, Kalėdų Senelį ir dar daugybę dalykų, kurie, metams bėgant, paliečia žmogaus širdį ir keičia jo sielą.

Spektaklis, kurio ištrauka buvo rodoma per 2015 m. „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų tiesioginę transliaciją, puikių atsiliepimų sulaukia iš nuoširdumą ir brandų humorą vertinančių žiūrovų.
Spektaklio pastatymui suburta profesionali tarptautinė komanda: režisierius Olegas Šapošnikovas (Oļegs Šapošņikovs), kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, kompozitorius Audrius Balsys ir scenografas Vojtekas Stefanekas (Wojciech Stefaniak).

Iš Sakalo Uždavinio laiško Tėvynei:
„Tik supraskite mus teisingai, tai mūsų mylima Tėvynė, mes ją be išlygų mylim: ir krepšinį, ir  alų, ir lietuvių kalbą, bet… Niekada… Pas mus gera nebus niekada… Tai neįmanoma.
Tik mūsų šalyje vienu metu yra blogai ir šalta. Be to, drėgna, todėl dar šalčiau. Ir dar tamsu. Kur beeitum, nė velnio nesimato, todėl visa rodosi dar šalčiau ir dar drėgniau. Tad turime tris pagrindines bėdas: pas mus šalta, drėgna ir tamsu. Ir dar toli. Mes tikrai nesijaučiame esantys Europos centru – net lenkai iki mūsų kelių netiesia. Ir dar vienas dalykas: visada anksčiau. Tai yra, kad viskas pas mus „anuomet“, „tada buvo gerai“: prie Vytauto, lenko, caro, Smetonos, vokiečio, sovieto… Visada „tada“! Niekada nebūna gerai dabar. Ir štai tokią šalį mes mylime. Kuo blogiau, tuo labiau mylime… Iš nevilties. Tad klasikas neteisus: ne „ten gerai, kur mūsų nėra“, o „ten gerai, kur mums blogai“. Arba net taip: „Kur blogai, ten ir mes“.

Kokiam žiūrovui skirtas spektaklis
Tikras lobis tiems žiūrovams, kurie mėgsta ne tik pasijuokti, bet ir iš šalies pažvelgti į save, savo baimes, silpnybes ir džiaugsmus
Premjera     2014 m. gruodžio 4 d.
Trukmė       2 val. (su pertrauka)
Rekomenduojamas amžius         Nuo 16 m.

 

DAUGIAU