ONLINE: Kauno miesto kamerinis teatras MARI KARDONA (rež. A. Jankevičius)

ONLINE: Kauno miesto kamerinis teatras MARI KARDONA (rež. A. Jankevičius)

INSTRUKCIJA žiūrovams prieš renginį:

Įsigijus bilietą, į savo el. paštą gausite vaizdo transliacijos nuorodą. Ją taip pat galėsite rasti savo TIKETA paskyroje. Vaizdo įrašas bus pasiekiamas kovo 13 d., 18 val., tad renginio bilietą galėsite aktyvuoti bet kuriuo jums patogiu metu. Aktyvavus bilietą turėsite 72 val. per kurias galėsite peržiūrėti vaizdo įrašą tiek kartų, kiek norėsite. Ant bilieto esantis transliacijos pabaigos laikas nurodo iki kada vaizdo įrašas yra pasiekiamas TIKETA sistemoje.

„Kas yra tiesa? Žiurkė yra tiesa. Ir jos nešvara“ – Mari Kardona

Albero Kamiu romane „Svetimas“ fragmentiškai pasirodanti Mari Kardona, kaip ir kiekvienas mūsų gyvenime probėgšmais išnyrantis žmogus, turi savą istoriją.

Mari Kardona – nuo mažens kitokia, visą gyvenimą dėl savo kitoniškumo pakliūvanti į netikėtas, dažnai net tragiškas situacijas. Save įvardija kaip tą, kuri neturi jausmų. Dar kitaip – „žvėris“. Jai patikdavo žiūrėti į žmones, ir už tai ji gaudavo į galvą. Tačiau Mari nori pritapti, nori turėti jausmus. Tų jausmų ji ieško visos istorijos metu. Dažnai atsitinka tai, ko labiausiai bijai: „Tik prieš atsitinkant kažkam gero, mes esame bandomi kažkuo labai blogu“. Herojė gyvena baimės pilną gyvenimą. Baimės, kad neturi jausmų, baimės gauti į galvą, baimės būti savimi. Tačiau siaubingos, tragiškos situacijos tampa beveik komiškomis ir baimės nelieka.Mari Kardona atskleis gausybę konfliktų. Tarp Mari ir duodančiųjų jai į galvą, tarp Mari ir jos mamos, tarp Mari ir jos vidaus. Kiekvienas trumpas pasakojimas ateinantis iš Mari lūpų – keistas, nejaukus ir gana tragiškas, sukuria provokuojantį Mari Kardonos gyvenimo liudijimą pilno, nebe fragmentais matomo, gyvenimo.

Netiesa yra degantis krūmas, Nes plaukai negali tapti krūmu, jie yra tiesiog plaukai. Dievas negali tapti kūnu, Nes jis tiesiog dievas. Ugnis negali kalbėti, Nes ji tiesiog ugnis. O kas tada yra tiesa? Žiurkė Ir jos nešvara. Šios nešvaros neišplauna jokie paistalai Ypač jei jie gimsta Padarui, kuris tiek daug sykių gavo į galvą, kuriam niekada nėra paraudę akys, Ir kuris niekada nepatyrė to, kas vadinama jausmais.

(ištrauka iš Eleonoros Baker pjesės „Mari Kardona“)

N-16

Spektaklio kūrėjai – aktorė Gabrielė Ladygaitė už Mari vaidmenį, režisierius Agnius Jankevičius už spektaklio dramaturgiją – 2018 m. nominuoti „Auksiniams scenos kryžiams“.

Režisierius – Agnius Jankevičius
Vaidina – Gabrielė Ladygaitė
Vizualinis apipavidalinimas – Total Strangers Ltd
Garsiniai sprendimai – Mighty God Records

 

DAUGIAU