OPEROS SOLISTĖ VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ: VAKARAS SU R. STRAUSSO MUZIKA

OPEROS SOLISTĖ VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ: VAKARAS SU R. STRAUSSO MUZIKA

Pradžia: 2017.12.20 – 19:00
Vieta: VAIDILOS TEATRAS, Jakšto g. 9, Vilnius

VAKARAS SU R. STRAUSSO MUZIKA

OPEROS SOLISTĖ VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ

Viktorija Miškūnaitė (g. 1983) – naujosios kartos Lietuvos operos solistė, unikalaus balso savininkė ir jautri interpretatorė. Scenoje Viktorija – ryški ir ugninga perfekcionistė, o kasdieniame gyvenime, anot jos pačios, kukli ir paprasta, bet nepaprastai reikli sau.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras 2015-aisiais paskelbė Viktoriją metų soliste, o 2016 metais atlikėja buvo apdovanota Auksiniu scenos kryžiumi už Manon Lescaut vaidmenį J. Massenet operoje „Manon“.

Viktorija yra keturių respublikinių ir tarptautinių jaunųjų dainininkų konkursų laureatė, ne kartą dalyvavo vokalo ir aktorinės interpretacijos kursuose, sukūrė vaidmenis keliose operose, buvo kviečiama į kamerinės muzikos festivalius, su Baden-Badeno simfoniniu orkestru gastroliavo po įvairias Europos šalis (dainavo Mergaitę A. Schönbergo operoje „Mozė ir Aaronas“).

„Muzika – tai gyvenimo aistra. Teatras – stebuklas. O atlikėjas – tik Dievo pasiuntinys, visa tai perteikiantis žmonėms“, – įsitikinusi Viktorija.

DARIUS MAŽINTAS

Jaunas, aktyviai koncertuojantis pianistas jau spėjo atkreipti publikos dėmesį muzikalumu ir savitomis interpretacijomis. Tai vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Lietuvoje, daugelio konkursų laureatas. Solinius rečitalius jis grojo JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Rusijoje, Švedijoje, Olandijoje. Be to, Darius atlieka kamerinę muziką, yra grojęs su įvairiais orkestrais ir operos solistais. Dar viena jo veiklos sritis – edukacinių ir labdaros projektų organizavimas.

________________________________________________________

Gerbiami žiūrovai, prašome gerbti vieni kitus ir atkreipti dėmesį, jog vaikai iki 7 metų į ,,Vaidilos klasikos“ koncertus neįleidžiami.

#klasika21amziuje

Bilietai: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/operos-soliste-viktorija-miskunaite-217228/

DAUGIAU