Orientacinis žaidimas ISTORINIS KAUNO SENAMIESTIS

Orientacinis žaidimas ISTORINIS KAUNO SENAMIESTIS

Šio žaidimo metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Kauno senamiesčiu iš arčiau – pajusti istorišką miesto dvasią, išgirsti dėmesį prikaustančių legendų, o gal net ir išnarplioti tarpukario laikų detektyvus!

Žaidimo metu komanda, skenuodama QR kodus, ieško senovinių pastatų ir unikalių objektų. Sužino intriguojančiu faktų apie Kauno senamiestį, ir kokia šių pastatų istorija, prasidėjusi viduramžių laikais ir suklestėjusi tarpukariu. Orientacinio žaidimo tikslas – kuo greičiau surasti nuotraukose vaizduojamas istorines vietas šiuolaikiniame Kaune ir prie jų nusifotografuoti (pasidaryti visos komandos asmenukę).

Žaidimas vyksta Kauno senamiestyje. Pradžia prie Kauno pilies, o finišas prie Istorinės Prezidentūros. Trukmė: 1,5 – 2 val. Vienu metu gali žaisti iki 5 komandų, skirtingais maršrutais. Vienoje komandoje  žaidžia 1 – 6 asmenys. 

Ši pramoga pritaikyta karantino metui, vyksta lauke, koordinuojama nuotoliniu būdu. Komandai reikalingas išmanusis telefonas su interneto prieiga. Orientacinio žaidimo laikas ir trukmė yra derinama pagal grupės poreikį. Paslauga teikiama individualiai Jūsų grupei. Rekomenduojama patogi avalynė, nes laukia pasivaikščiojimas, užduotys gamtoje.

DAUGIAU