“Pabėgimas į Akropolį”

“Pabėgimas į Akropolį”

Teatro laboratorija ATVIRAS RATAS pristato

spektaklį pagal aktorės Marijos Korenkaitės pjesę “Pabėgimas į Akropolį”.

Pjesė nukelia į mažą Lietuvos miestelį Rokiškio rajone. Aplink paauglius Živilę ir Darių besisukantis pasaulis – kartais absurdiškas, juokingas, o kartais žiaurus. Toks, nuo kurio visiems kartais norisi pabėgti. Živilė tiki, kad išsigelbėjimas yra  Akropolis – miestas, kuriame visi žmonės laimingi, ir kur išsisprendžia visos problemos. Tereikia į jį pabėgti. Tačiau ką daryti, jeigu iš tikrųjų nėra jokio svajonių miesto? Jei tai tik paprasčiausias prekybos centras?

Spektaklio kūrėjai atskleidžia savo kritišką požiūrį į šiuolaikinę visuomenę, diagnozuodami pagrindinę ligą – vienatvę, kuri ir provokuoja abejingumą ir susvetimėjimą. Scenoje septyni aktoriai iš spalvingos situacijų karuselės ir daugybės skirtingų personažų kurs vieną istoriją apie šių dienų pasaulį, kuris būna visoks. O kartais ir be galo gražus.

 Pjesė „Pabėgimas į Akropolį” lietuvių nacionalinės dramaturgijos festivalyje „Versmė‘07″ buvo išskirta tarp penkių geriausių kūrinių. Antrajame festivalio „Versmė‘08″ etape Aidas Giniotis buvo apdovanotas už šios pjesės pastatymą kaip geriausias režisierius.

Režisierius – Aidas Giniotis.                                                                                                                                             

Vaidina:  Eimantas Bareikis, Agnė Kaktaitė, Marija Korenkaitė, Vytautas Leistrumas, Jonas Šarkus, Justas Tertelis, Judita Urnikytė.

Premjera  – 2008

DAUGIAU