“Pagieža”

“Pagieža”

Tradicinis 38-asis mėgėjų teatrų festivalis „Kauno rampa 2010“ kovo 17-20 dienomis

Kovo 18 d., 15.00 val. Kauno kultūros centre “Tautos namai“ (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) Kauno „Varpo“ gimnazijos teatro studijos „2 gnas“ etiudų rinktinė „Pagieža“, režisierius Tomas Erbrėderis.

“Esame tikri pantomimos meistrai, puikiai išmanantys savo amatą“ – tikriausiai taip galėtų pasakyti profesionalūs aktoriai, kurie mokėsi šio meno. Mes esame moksleiviai iš „Varpo“ gimnazijos, nepasižymintys išskirtiniais meniniais gabumais…
„Siaubas! “ – tikriausiai taip pagalvojote perskaitę paskutinį sakinį. Būtent! Siaubas ir baimė sukausto žiūrovą, netikėtai užklydusį pasižiūrėti spektaklio, pavadinimu „PAGIEŽA“. Čia nepamatysite dekoracijų, įmantrių kostiumų, nebus pykčio, ašarų… Tiesa, ne kartą po vaidinimo teko matyti verkiančius žiūrovus, tačiau ne iš baimės… iš juoko. Etiudų rinktine „PAGIEŽA“ parodysime tikrąją mūsų baimių prigimtį. Mūsų baimės – mūsų iliuzijos, kurias kiekvienas susikuriame savo galvelėse. Savo akimis išvysite tikrą „Nojaus arką“. Kodėl „Nojaus arką“? Gyvūnai nesvetimi kiekvienam iš mūsų, gyvenimiškose situacijose, lyg apsikeičiame personažais. Palikime blogas emocijas, bent pusvalandžiui atsipalaiduokime ir pažvelkime į save iš šalies.

Bilieto kaina 5,00 Lt

Bilietai parduodami Kauno valstybinio dramos teatro kasose kasdien 10.30-19.00 val. ir Kauno kultūros centre „Tautos namai“ 1 val. prieš spektaklius.

DAUGIAU