Pagulbis Kazimieras Jakutis Ir Grupė

Pagulbis Kazimieras Jakutis Ir Grupė

Pagulbis Kazimieras Jakutis Ir Grupė Su Programa “Aukštaitijos Dangui”

Bilieto kaina: 10lt

Iki giliausios širdies kertelės aukštaitis, dainų autorius, kūrėjas ir atlikėjas Kazimieras Jakutis-Pagulbis žvelgia į šių metų kalendorių ir rodo dienas, kuriomis numatyti koncertai Biržuose, Kėdainiuose, Vilniuje, Panevėžyje… Su grupe į koncertinį turą iškeliaujantis Pagulbis nekantriai laukia susitikimo ir su MIESTAS klausytojais. Todėl radę progos pasikalbėti su kūrėju teiraujamės, ko gali tikėtis žmog…us, atėjęs į Pagulbio su grupe koncertą?

„Ne sykį esu patyręs, kad su mūsų kūrybą pirmą kartą susipažinę žmonės nustemba: „Kodėl aš anksčiau Jūsų nežinojau? Kodėl negirdėjau apie Pagulbį? Džiugu, kad tampame maloniu atradimu. Tačiau dauguma mūsų klausytojų ateina ne pirmą kartą arba nešini draugų, pažįstamų, artimųjų rekomendacijomis”, – sako betarpiško bendravimo ir individualaus muzikos pajautimo atmosferą koncertuose kuriantis menininkas K. Jakutis.

Jei tiki

K. Jakutis koncertinę veiklą pradėjo 2005 m., dabar jau sulaukė klausytojų ir kolegų įvertinimo. Paklausus, kada pajuto savo, kaip kūrėjo, brandą, Kazimieras prisimena neseniai festivalyje „Mėnuo Juodaragis” įvykusį pokalbį su poetu Stanislovu Zacharovu.
„Stanislovas pasakė be galo reikšmingą mintį: „Ar atlikėjui yra tas pats, jei jis dainuoja dviem žmonėm, dvidešimčiai žmonių ar dviem tūkstančiam žmonių? Tas pats. Bet tik tada, jei tiki tuo, ką darai.” Išgirdau šią Stanislovo mintį ir supratau, kokia didelė tiesa! Dar prieš 10 m. būčiau šia tiesa nepatikėjęs, o dabar jaučiuosi būtent taip”, – sako Kazimieras.

Sugrįžta

Į Pagulbio koncertus ateinantys klausytojai sako kiekvieną atliekamą kūrinį kaskart išgyvenantys kitaip – tuo įsitikinu ir aš. Koks jų atliekamas žanras? Kūrėjas ir pats negali atsakyti į šį klausimą, o ir priskirti vienam žanrui savęs nenorėtų.
„Pagulbis” koncertuose atlieka kūrinius, gimusius iš K. Jakučio ir poetų Jono Strielkūno, Antano Miškinio, Alfo Pakėno, Vytauto Rudoko, Mykolo Karčiausko eilių. Tačiau jautriausia „Pagulbio” repertuaro styga – namai, gimtinė, kaimas, Aukštaitija.

www.pagulbis.lt

Daugiau informacijos: www.tamstaclub.lt
Staliukų rezervacija:
2124498, 869836121, 861156496
[email protected]

DAUGIAU