Paika pelytė

Paika pelytė

Julius Keleras, Arnoldas Jalianiauskas
PAIKA PELYTĖ
Režisierius: Arnoldas Jalianiauskas
Trukmė: 45 min.

Scenografas ir kostiumų dailininkas- Viktoras Binkis
Kompozitorė – Jurgita Mieželytė

Premjera – 2009 rugsėjo 12 d.

Vaidina:

Dalia Morozovaitė
Dovilė Šilkaitytė
Lukas Petrauskas 
Vytautas Taukinaitis 
Ignas Ciplijauskas

Gyveno karta pelytė. Pati gražiausia, pati protingiausia, pati puikiausia. Bent jau ji taip manė. Ir   sumanė pelytė, jog ji nusipelno būti viso pasaulio karaliene. Svarbiausia – surasti galingiausią sostą, kurio ji vienintelė nusipelno. Kas pasaulyje stipriausias? Pelytė nusprendžia, kad saulė yra stipriausia ir pelytė drauge su ja turėtų gyventi danguje, todėl pati viena leidžiasi į ilgą kelionę, kurioje sutinka įvairiausių herojų. Šiame spektaklyje vaikai kartu su pagrindine heroje bandys atsakyti į klausimą,   ką reiškia būti stipriam, ar visada yra stpirus tas, kas tokiu atrodo? Ar būtina laimės ieškoti labai toli, o gal ji glūdi visai šalia, tik reikia atidžiau apsidairyti?

Iš tiesų tai pasakojimas ne apie stipriausius ir gražiausius.   Tai pasakojimas apie pirmą kartą gyvenime patirtą vienišumą ir apie tai, jog nuo šio jausmo gali išgelbėti tik nuoširdi draugystė.

Arnoldas Jalianiauskas šiuo linksmu ir jautriu spektakliu vaikams, pirmą kartą debiutuoja kaip režisierius Valstybinio jaunimo teatro scenoje. Režisierius parinko istoriją, kurios siužetą dažnai randame pasaulio tautų pasakose ir kartu su poetu Juliu Keleriu parašė pjesę. Spektaklio   dailininkas Viktoras Binkis ir kompozitorė Jurgita Mieželyte padėjo sukurti kupiną muzikos ir spalvų spektaklį, kuris užburs viso pasaulio vaikučius.

DAUGIAU