PAKRUOJO FESTIVALIS 2015

PAKRUOJO FESTIVALIS 2015

Bilieto kaina 7 EUR.

Renginio dieną bilietai brangs iki 10 EUR.

 Bilietus platina: www.ticketmarket.lt

Bilietas galioja abiems festivalio dienoms.

Kviečiame 2015 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 1 dienomis Pakruojo dvaro sodyboje (Pakruojis) į trečiąjį „AMATŲ, MUZIKOS IR ALAUS FESTIVALĮ”.

Jau nuo senų laikų Pakruojo kraštas pasižymi giliomis aludarystės bei amatininkystės tradicijomis, tad nenuostabu, jog Amatų, Muzikos ir Alaus festivalis tvirtai  įleidžia šaknis būtent Pakruojo dvare ir tampa kasmetiniu bei tradiciniu renginiu, sulaukiančiu virš 10 000 įvairaus amžiaus dalyvių.
Jau trečius metus iš eilės vykstančio ir geriausius Lietuvos aludarius, amatininkus bei tautodailininkus sukviesiančio  festivalio metu, žiūrovai bus supažindinami su autentiškomis krašto tradicijomis, senaisiais amatais, alaus gaminimu ir senovės lietuvių gyvenimu, buitimi bei folkloru. Nors šį kartą renginys truks tik 2 dienas, tai nereiškia, jog čia bus mažiau linksmybių, priešingai – šiais metais pramogos, amatai ir alus bus dar geresnis, o muzika gros dar garsiau!
Didžiausiame Lietuvos dvare – Pakruojo dvare vyks gyvojo muziejaus renginiai, kurie leis pasinerti į dvarišką kultūrą bei susipažinti su jos istorija. Į Pakruojį atvykę amatininkai bei aludariai pristatys alaus gaminimo procesą, tradicijas, ragavimo ir kultūringo vartojimo ypatybes bei labai plačią alaus rūšių ir skonių įvairovę. 

Renginyje bus gausu spektaklių, kuriuos rodys Lietuvos klojimo teatrai, o nuobodžiauti neleis džiazo, roko bei populiariosios muzikos atlikėjai ir grupės iš visos Lietuvos.
Festivalis skirtas visai šeimai,  todėl veiks įvairios pramogos, atrakcionai ir koncertinė programa vaikams, tad čia bus ką veikti ir mažiesiems šventės dalyviams. 
Taip pat bus tautodailininkų, amatininkų bei bendruomenių prisistatymai, kulinarinio paveldo mugės. Po labai turiningai praleistos dienos Amatų, Muzikos ir Alaus festivalyje, kiekvienas dalyvis galės pernakvoti ir atgauti jėgas palapinių miestelyje, kuris bus įkurtas Pakruojo dvaro sodyboje.

Tikslesnė festivalio programa bus patalpinta greitai.

www.pakruojo-festivalis.lt

Informacija telefonu: +370 678 09722

DAUGIAU