Palangoje – šokio spektaklis „Druska“

Palangoje – šokio spektaklis „Druska“

Balandžio 30 d., antradienį, 18 val., Ramybės kultūros centre (Vytauto g. 35) pajūrio regiono gyventojai turės galimybę pamatyti studentų šokio festivalyje „Shock Academia“ pristatytą šokio spektaklį „Druska“. Renginys yra „Ramybės uosto“ programos „Palanga – Vilniaus satelitas“ dalis.
Šokio spektaklyje „Druska“ – apmąstoma laiko ir egzistencijos tema, pasitelkiant šviesos, muzikos ir šiuolaikinio šokio kalbą. Spektaklis gimė iš studentams pateiktos užduoties sukurti etiudus, remiantis įvairių epochų dailininkų tapybos darbais.
Spektaklio režisierė Aira Naginevičiūtė vengia įprastos vizualiųjų menų iliustracijos. Vizualioji kūryba ir šiuolaikinio šokio išraiška čia tarsi nematoma gija siejami viso spektaklio metu ir vien tik vidinės energijos dėka šios kūrybinės sritys atranda scenoje viena kitos emocinį adekvatumą.
Druskos metafora daugiau užduoda klausimus, nei atsako. Druska – tai vizualiai matomi skaidrūs, aštriakampiai kristalai, bet tai taip pat ir trapiai tirpi medžiaga. Druska – tai galėtų būti asociacija su kūrybiniu darbu, su kūrybinio proceso pokyčiais. Druska – tai trapu, tai kintama, tai kartais labai materialu ir matoma, o kartais juntamas skonis to, ko apskritai negali neapčiuopti…

Spektaklio choreografė Aira Naginevičiūtė – daugelio sėkmę pelniusių choreografijos darbų autorė. 2003 metais tapo pirmąja choreografe apdovanota Lietuvos kultūros ministerijos premija už šokio spektaklį „Processus“.

Režisierė – Aira Naginevičiūtė
Kostiumai – Rūta Kyguolytė
Garso režisūra – Vladas Dieninis
Muzika – Hannu, V. Gallo, Aphex Twin, Vladas Dieninis, Maninkari, Mona De Bo
Šviesų dailininkas – Vilius Vilutis
Šoka Lietuvos muzikos ir teatro akademijos šiuolaikinio šokio kurso studentės:
Marija Baranauskaitė, Greta Grinevičiūtė, Sigita Juraškaitė, Agnietė Lisičkinaitė, Justina Miškauskaitė.

Bilietus galima įsigyti bilietai.lt arba Viloje Ramybė (Vytauto g. 54). Bilietai rezervuojami
Tel. 86 276 729.

DAUGIAU