PALEISK ARKLIUS

PALEISK ARKLIUS

Gruodžio 31 d. 20.00 val. naujametinė fiesta bare BIX – PALEISK ARKLIUS! Švęsk visą naktį!
Jeigu dar nežinojote norime pasakyti – artėjantys 2014-ieji metai bus Arklio metai. Arklys yra toks gyvūnas, kuris labai primena ponį, daug labiau primena peraugusį ponį. Nuo ponio arklys skiriasi tuo, jog nėra toks poniškas ir pasikėlęs. Šimtus metų žmogui jis buvo geras draugas, visuomet ištiesdavo pagalbos kanopą. Arklys labai stengėsi įtikti žmogui: ardavo, temdavo vežimą ar roges, net sukūrė šūkuoseną, pritaikyta žmogui – „arklio uodegytė“. Įkvėptas arklio žmogus sukūrė motociklą. Tačiau vieną dieną žmogus pasakė: man tavęs nebereikia – aš turiu traktorių. BIX baras mano, kad žmogus pamiršdamas arklį, pasielgė labai negražiai. Juk arklys turi tiek daug gerų savybių: linksmumas, laisvumas, pašėliškumas, užkrečiantis juokas, gebėjimas trypti iki paryčių, o kur dar laisvėje bėgiojančio arklio gerosios savybės: draugystė, nepriklausomybė, anarchija, meilė saviems laukams ir draugams. Tad Naujųjų metų proga norime pakviesti prisijungti ir arkliškai paminėti ateinančius!
Vakarėlį pradės lietuviško alternatyvaus bliuz-roko grupė MOVO, savo veiklą pradėjęs 2011m. Šis vokalinis instrumentinis ansamblis jau spėjo pelnyti daugelio žmonių simpatijas. Pasirodymai didžiuosiuose Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivaliuose (“Bliuzo naktys”, “Tamsta muzika”, “Kaliningrad in Rock” ir kt.), alternatyvios muzikos apdovanojimų “T.Ė.T.Ė 2012” įvertinimas – nominacija geriausios roko grupės kategorijoje. 2012-ais metais MOVO laimėjo konkursą „Tamsta Garažas“. Besibaigiant 2013 metų vasarai prie „startinio MOVO trejeto“ (Linas Kubekas, Augustas Masevičius ir Mantas Tamulionis) prisijungė dvi naujos personos. Tai trombono virtuozas Pranas Dapšauskas ir sintezatoriaus meistras Vytautas Valiūnas. Šie pasikeitimai grupės sudėtyje praskaidrino MOVO muziką šviežiomis spalvomis ir naujomis kūrybinėmis idėjomis, kurios, gal būt, jau greitai bus užfiksuotos ir antrame MOVO dainų rinkinyje (debiutinis albumas vadinasi “Mano Aš”).
Iš karto po audringo MOVO koncerto eisime draugiškai žiūrėti į dangų ir, stebėdami fejerverkus, sudaušime šampano taurėmis su esamais, o gal ir būsimais draugais. Kai tik paskutinė šventės salvė pokštels naujametiniame danguje, BIX rūsyje prasidės alternatyvios muzikos rokoteka. Laiko patikrintus roko hitus BIX baro DJ‘ai Dizas ir Jurekas maišys su dar visai žaliomis melodijomis. Šokdami pagal šį triukšmingą kokteilį galėsite atsigaivinti ar pasistiprinti bare, kurio virtuvė garsėja geru maistu, o gėrimai patikrintu paprastumu.
Naujametinė fiesta prasidės gruodžio 31d. Baras duris atvers 20val. MOVO koncerto pradžia 22val. 23:45 draugiškai eisim stebėti fejerverkų, o grįžę į barą galėsim šokti ir trypti iki ryto. PALEISKIM ARKLIUS!
Naujametinė fiesta prasidės gruodžio 31d. Baras duris atvers 20val. MOVO koncerto pradžia 22val. 23:45 draugiškai eisim stebėti fejerverkų, o grįžę į barą galėsim šokti ir trypti iki ryto. PALEISKIM ARKLIUS!
Bilietų kainos:
15 – 35 Lt.
Rezervuokite staliukus ir išankstinius bilietus įsigykite paskambinę tel. 8 5 262 77 91. Taip pat galite iš anksto užsisakyti iš meniu.
NEDELSKITE: BIX baras tikrai legendinis, bet ne guminis!
Visa informacija: www.bix.lt arba https://www.facebook.com/barasbix

DAUGIAU