Parapsichologės iš Latvijos paskaitos ir konsultacijos

Parapsichologės iš Latvijos paskaitos ir konsultacijos

Sausio 20 -31 dienomis mūsų studijoje jau trečią kartą viešės Kristina Lapina, parapsichologė iš Latvijos!

Sausio 23 d. 18 val. paskaita “Kaip apsaugoti save ir savo šeimą nuo negatyvių pasekmių dirbant su energijomis, padedant kitiems žmonėms” (Kaina 30 Lt). Paskaita vyks rusų kalba, bus vertimas į lietuvių.

25 d. ir 26 d. 14 val. (ta pati tema, dvi grupės maksimum iki 10 žm) Bendra meditacija tema “Kaip padėti sieloms išėjusių giminaičių. Butų, namų valymas nuo nepageidaujamų “sugyventinių” – bekūnių būtybių” (Kaina 100 Lt). Meditacija vyks rusų kalba, bus vertimas į lietuvių.

30 d. 18 val. paskaita “Kaip padėti mirusiems artimiesiems” (Kaina 30 Lt). Paskaita vyks rusų kalba, bus vertimas į lietuvių.

Laisvu laiku Kristina ir vėl konsultuos visus spėjusius iš anksto užsiregistruoti. Asmeninė konsultacija trunka 2 valandas. Jos metu vyksta intensyvi regresinė meditacija. Kristinos atrasta ir ištobulinta metodika žmogui leidžia susivokti savyje, suprasti, kodėl viskas yra taip, kaip yra arba nėra taip, kaip norėtųsi, padeda atrasti ligų ir nesėkmių priežastis, sužinoti, kokia yra šio gyvenimo paskirtis ir tikslas. (Kaina 150 Lt). Konsultacija vyks rusų kalba, pageidaujant gali būti vertimas į lietuvių kalbą (30 Lt). 

Daugiau apie Kristiną http://shruti.lv/interview/regressionnaja-meditacija/ (Kristinos dvasinis vardas Keshava Prija).

Registracija el.p. [email protected]

Studijos adresas Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU