”PARDAVĘS SIELĄ”

”PARDAVĘS SIELĄ”

2016 m. spalio 19 d., 19 val.
„PARDAVĘS SIELĄ”
ROKAS VALUNTONIS (fortepijonas), Lietuva

Rokas Valuntonis

Didžiausiose Lietuvos koncertų salėse ir užsienyje – nuo Ispanijos iki Japonijos – grojęs pianistas studijavo Vilniuje, Helsinkyje ir Paryžiuje, o tobulinosi pas tokius meistrus kaip Jerome Lowenthal, Konstantin Papadaki, Denis Pascal, Petras Geniušas, Mūza Rubackytė ir kiti.
Rokas yra iškovojęs aukščiausius apdovanojimus daugiau nei dvidešimtyje tarptautinių konkursų Lietuvoje, Italijoje, Švedijoje, Belgijoje, Ukrainoje, Olandijoje ir Vokietijoje. Pastaraisiais metais jam pavyko laimėti pirmąsias premijas Švedijoje („Nordic Piano Competition” Malmėje, 2010 m.) ir Italijoje („Societa Umanitaria Music Competition” Milane, 2013 m.).
Už pasiekimus muzikoje pianistas yra apdovanotas prestižine Karalienės Mortos premija bei Lietuvos Respublikos Prezidentų Valdo Adamkaus ir Dalios Grybauskaitės padėkomis.
„Pasirodymų metu Rokas sugeba klausytojų akyse įžiebti net ne simpatijos, o entuziastingo susižavėjimo liepsnas,” – taip apie šį pianistą kalbėjo vienos rimtajai muzikai skirtos radijo laidos autorė.    

DAUGIAU