free Paroda „307”

Paroda „307”

Kviečiame į Kauno Kultūros Centre vyksiančią parodą „307”, skirtą senosios studijos, kelis dešimtmečius gyvavusios  307 auditorijoje, prisiminimui.

 

Dailės studija „Vaivorykštė“, jungianti dailininkų mėgėjų būrį, įkurta 1946 m. Estetinis auklėjimas, meno pažinimas, profesinių įgūdžių ugdymas, saviraiška – tai svarbiausi studijos tikslai ir darbo esmė. Meilė menui lemia kryptingą studijos darbą, jos narių kūrybinį augimą.

Studiją lanko įvairaus amžiaus, profesijų, išsilavinimo žmonės, sukurtus darbus eksponuoja įvairiose parodose. Dirbama ir studijoje, ir gamtoje, organizuojami plenerai.

Ilgą laiką studiją „Vaivorykštė“ lankė gausus būrys suaugusių bei vaikų. Kaip pasakoja jau antrą dešimtmetį studiją lankantys nariai, ji buvo didelė, per dvi auditorijas, aplink pastatytą natiurmortą prie molbertų susėsdavo ir sustodavo visas ratas piešiančiųjų ir tapančiųjų. Pastarąjį dešimtmetį, išėjus ilgamečiam vadovui dailininkui E.Survilai, studijos narių sumažėjo.

 

Šie prisiminimai labai brangūs likusiems studijos nariams, o pati tapyba – atokvėpis, pomėgis, kasdienybės įprasminimas.

 

Parodos „307” eksponavimas  nuo spalio 30d. 14:30 – 17:00

Parodos „307” atidarymas – lapkričio 5d. 17:30, veiks iki lapkričio 23d.

 

Kauno Kultūros Centras, Kęstučio g. 1

Kuruoja – Agnietė Janušaitė – Vitkūnienė

DAUGIAU