Paroda BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019

Paroda BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019

BALDAI INTERJERAS DIZAINAS – tai viena didžiausių specializuotų baldų, interjero ir dizaino parodų Baltijos šalyse, burianti dizaino industrijos atstovus, baldų gamintojus, interjero architektus ir užsakovus. Tai plataus, įvairaus turinio paroda apie vidaus erdves, kur susitinka žinios ir patirtys; sprendimus siūlantys ir jų ieškantys žmonės.

Parodoje BALDAI INTERJERAS DIZAINAS 2019 bus siekiama pademonstruoti baldus ne kaip atskirus objektus, o pateikti tiek verslui, tiek vartotojams tinkamus kompleksinius sprendimus šiuolaikiškiems biurų, verslo erdvių bei namų interjerams – nuo projektavimo, apdailos, apšvietimo iki galutinio sprendimo.

Parodą lydės specializuoti renginiai – teminės konferencijos, kontaktų mainų renginiai. Į parodą atvyks architektai, interjero dizaineriai, verslo pastatų administratoriai, nekilnojamojo turto (NT) vystytojai ir kiti savo srities specialistai iš Lietuvos, Latvijos, Baltarusijos ir kitų šalių.

Parodos ekspozicija išsidėstys trijose salėse:

5 salė:
Sprendimai baldų gamybai (medžiagos, furnitūra, detalės);
Sprendimai biurų ir kitų komercinių bei visuomeninių patalpų įrengimui (komercinės paskirties baldai, interjero projektavimo paslaugos, apšvietimas, pertvaros, sienelės, kiti biuro interjerui skirti produktai ir paslaugos);
Sprendimai namams (minkštieji ir korpusiniai baldai, virtuvės įrengimo sprendimai, interjero dizainas).

4 salė:
Interjero dizainerių erdvė;
Interjero aksesuarai;
Galerija;
Dirbtuvės.

3 salė:
Nestandartinių, aukštos klasės baldų namams projektavimas ir gamyba;
Vienetiniai baldai, gamyba ir distribucija;
Lietuvos ir užsienio dizainerių sukurti baldai.

PARODĄ PAPILDANTYS RENGINIAI

2 salė:
MENAS INTERJERUI, partnerio integruotas renginys architektams, interjero dizaineriams, kitiems specialistams, kuriame pristatomi Lietuvos menininkų darbai (tapyba, grafika, skulptūros, vitražai), vyks meno kūrinių aukcionai bei kiti renginiai, gyvi susitikimai su autoriais.

1 salė:
ARCHZONA, partnerio integruotas renginys specialistams – architektams ir interjero dizaineriams, kuriame pristatomi apdailos, apšvietimo, baldų, durų, fasadų, grindų, lubų, santechnikos, sienų dekoro ir kiti produktai bei paslaugos.

DAUGIAU