Paroda „NeBuvimo Meditacijos“

Paroda „NeBuvimo Meditacijos“

Spalio 4d. (ketvirtadienį) 18 val. galerijoje „Ramybė“ atidaroma grafikės Lauros Guokės darbų paroda „NeBuvimo Meditacijos“

Pasak parodos autorės: „NeBuvimo Meditacijomis“ tęsiami ankstesni ieškojimai žmogaus kūno dekonstravimo, atminties, tapatybės ar būties absurdiškumo temomis. Kūnai būdami savaime sudėtingi fiziologiniai organizmai, formuojami įvairių socialinių konstruktų, nenumaldomai trokšta išvengti dirbtinai suformuotų kategorijų, skirstančių žmogiškąją egzistenciją į etapus ir būtinybes“.
L.Guokės darbuose žiūrovo žvilgsnis verčiamas kurti daugiaprasmes asociacijas, o sąmonė ieškoti atsakymo, pateisinančio (ne)realias jungtis tarp kūno išorės ir jo vidaus. Abejojimas šių jungčių prasmingumu ir yra menininkės eksponuojamų darbų pagrindas. Lauros kuriami kūniški objektai naudojami ne žaidybinėms formoms išrasti ar jas perkonstruoti, bet siekiant suvokti subjekto kaitos (transformacijos, redukcijos etc.) prasmę ir/ar būtinybę.
Neaprėpiamoje efemeriškos erdvės platybėse, nepavaldžioje jokiems dėsniams, modifikuoti organizmai, susijungiantys ir besidalinantys kūnai ruošiasi naujam virsmui.

Laura Guokė yra viena aktyviausių ir progresyviausių Šiaulių miesto menininkų bei Šiaulių universiteto Menų fakulteto Dailės katedros narių (dėstytoja).
Menininkė yra dalyvavusi ne viename respublikiniame ir tarptautiniame projekte; sėkmingai atstovavo Lietuvą bienalėse bei trienalėse: Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Didžiojoje Britanijoje, Rumunijoje, Makedonijoje, Austrijoje, Italijoje, Rusijoje, Kanadoje, JAV, Indijoje, Malaizijoje ir Japonijoje; pelnė ne mažai įvairių apdovanojimų.

Paroda veiks iki 2012m. Lapkričio 9d.
Galerijos „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga) darbo laikas: IV- VII, 12 – 19 val.

Parodos lankymas- nemokamas. Patikusį kūrinį galima įsigyti.

Parodoje organizuojamos ekskursijos gestų kalba klausos negalią turintiems žmonėms. Ekskursijos mokamos, būtina išankstinė registracija el.paštu: info@ramybesgalerija.lt
telefonu:
8 607 88990, 8 671 88199

DAUGIAU