Paroda “REKVIEM POSOVIETINIAM SAPNUI”

Paroda “REKVIEM POSOVIETINIAM SAPNUI”

Gegužės 31 d., penktadienį, 18.00 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila” (Taikos g. 4, Nida) atidaroma  AUGUSTINO NAŠLĖNO fotomontažų paroda “REKVIEM POSOVIETINIAM SAPNUI”.

Atidaryme dalyvaus menotyrininkė Danguolė Ruškienė.

Augustinas Našlėnas – jaunosios kartos menininkas, studijas baigęs Vilniaus dailės akademijos Klaipėdos vizualinio dizaino katedroje. Iš pradžių domėjęsis peizažu ir daiktų fotografavimu, netrukus jis pradėjo dirbti prie jungtinės, „sintetinės” dailės idėjos. Jam norėjosi sujungti tapybą, grafiką ir fotografiją į vientisą sistemą. Būtent tai jį atvedė prie skaitmeninių technologijų, kurias autorius naudoja šiandien. Šiuo metu A. Našlėnas gyvena ir kuria Sheffield’e (Didžioji Britanija), nuo 2012 m. studijuoja Sheffield-Hallam universitete.

2012 m. liepą paroda „Rekviem posovietiniam sapnui” buvo surengta Klaipėdoje, KADS „Baroti” galerijoje. Nidoje bus eksponuojama naujausiais autoriaus darbais papildyta serija. Didžiulių kompozicijų tematines ir idėjines linijas pratęs Lauryno Jukonio elektroninės muzikos kūriniai („Girnų giesmės”, „Oro! Oro!” ir kt.). Vėliau ši paroda keliaus į Šilutę ir Gargždus. Klaipėdos krašte parodą organizuoja VšĮ „Meno menė”.

Nidoje paroda veiks iki birželio 20 d.

– Maloniai kviečiame –

Nidos kultūros ir turizmo informacijos centro „Agila” darbo laikas:
I-VI 9.00 – 19.00
VII 10.00- 15.00

DAUGIAU