free Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega…“

Parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega…“

Nuo liepos 16 d. Klaipėdos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) tęsiamas parodų ciklas „Kai mažyliai užmiega…“. Šiuo metu savo darbais mus džiugina mamytės Janina „Lisa Baby Boutique“ ir Neringa „Nėrinukas. Crochet toys“. Labai kviečiame užsukti iki rugpjūčio 6 d. ir apžiūrėti ekspoziciją iš arčiau.

Šią vasarą Pempininkų biblioteka pristato naują parodų ciklą „Kai mažyliai užmiega…“, kurio darbų autorės – kuriančios mamos. Dažnai nepastebima, kokios kūrybingos ir veiklios yra jaunos mamos, kurios šalia mažylių auginimo randa laiko ir įvairiausiems rankdarbiams. Parodų ciklo tikslas – visuomenei pristatyti kuriančias mamas, suteikti joms galimybę reklamuoti savo veiklą, semtis minčių, o galbūt ir įsigyti norimą daiktelį. Labai džiaugiamės, kad ši idėja susilaukė didžiulio mamyčių susidomėjimo ir palaikymo. Visą vasarą bibliotekoje savo darbus eksponuoti panoro jau dešimt mamyčių.

Parodų metu lankytojai galės pamatyti įvairiausių mamų rankomis kurtų kūdikiams ir vaikams skirtų aksesuarų, žaislų ir mielų namų interjero detalių. Lankytojų lauks visa, kas yra stilinga, kokybiška ir, svarbiausia, skirta mažyliams. Tad visi, ieškantys būdų, kaip papuošti savo mažuosius ar dekoruoti jų kambarius yra kviečiami apsilankyti parodose.

Vasaros pabaigoje, rugpjūčio 23 d., visoms renginio dalyvėms ir jų artimiesiems biblioteka dovanos baigiamąjį renginį. Tikimės, kad šis renginys taip pat bus proga mamoms susipažinti, pasidalinti patirtimis ir galbūt apsikeisti kontaktais – nes niekas taip nesuartina, kaip mažyliai ir jų auginimo džiaugsmai bei rūpesčiai.

Biblioteka laukia ir daugiau kuriančių mamyčių. Norinčias užsiregistruoti, prašome savo darbų nuotraukas siųsti el. paštu [email protected], nurodant savo vardą, pavardę ir kontaktinį telefoną.

DAUGIAU