Parodyk augintiniui eglutę

Parodyk augintiniui eglutę

Jau gruodžio 17 dieną kviečiame Jus, mieli gyvūnų mylėtojai, į VšĮ “Gyvūnų gerovės iniciatyvos” ir UAB “Mars Lietuva” organizuojamą renginį “Parodyk augintiniui eglutę”!

Šis renginys skirtas paskatinti visuomenę susimąstyti apie keturkojus, kuriems dėmesio, meilės bei priežiūros reikia ne mažiau nei mums.

Šiuo metu Lietuvos prieglaudose namų ieško tūkstančiai beglobių gyvūnų, o didelė dalis turinčių šeimininkus vis dar kenčia nuo alkio, šalčio ir smurto. Tik 1 iš 10 šunų pasaulyje randa namus visam gyvenimui. Nesikeičiant visuomenės požiūriui į gyvūnus, šie skaičiai taip pat nesikeis.

Renginio metu kviečiame:
– Įsiamžinti prie gražiausios Vilniaus eglutės su savo augintiniu;
– Info staliukų miestelyje susipažinti su gyvūnų gerovės organizacijomis, jų vykdoma veikla ir sužinoti apie savanorystės galimybes jose;
– Išgirsti neBrisius.lt išgelbėtų gyvūnų istorijas;
– Pailsėti jaukioje šiltoje zonoje ir pasivaišinti karšta arbata ir bandelėmis;
– Gauti dovanų! 🙂
P.S. Renginio nuotraukų albumas socialiniame tinkle Facebook rinks simpatijas, kurios atneš džiaugsmo beglobiams gyvūnams: 1 like = 1 maisto porcija prieglaudų augintiniams!

Mes tikime stebuklais ir norų išsipildymu imantis iniciatyvos keisti pasaulį į geresnį, kupiną šilumos bei rūpesčio, todėl linkime visiems suaugusiems, vaikučiams bei gyvūnams ramių, saugių ir gražių Šv. Kalėdų!

Lauksime Jūsų 🙂

*Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/1484394454908872/

DAUGIAU