Pasakiškas rytas – „KarKar Rytas“!

Pasakiškas rytas – „KarKar Rytas“!

 

Sveikučiai Visi!!! Norime Jums pristatyti mūsų naujausią projektą ir visus pakviesti į atvirų durų dieną, SAUSIO 31 dieną nuo 18:00 iki 20:00.

Pasakiškas rytas – „Kar Kar Rytas“!

“Kar Kar Rytas” tai “KarKarlando” ir “Tavo teatriukas” kūr…ybinis kultūrinis projektas, kurio tikslas atnešti teatrą, gyvą muziką, šokį bei kitą ekspresyvųjį meną į jūsų vaikučių gyvenimą ir ankstyvojo ugdymo programą.

Vaikystė – mūsų gyvenimo rytas!
Nuo mūsų vaikučių kasdienio vystimosi ir užimtumo priklauso tolesnis jų asmenybės formavimasis. Vaikų kūrybiškumui reikalinga tam tikra aplinka, kurioje jis galėtų augti, tobulėti ir nebijotų parodyti savo gabumų!
Mums kiekvienas vaikas yra ypatingas, tad stengiames ne tik išmokinti naujos veiklos bet ir suteikti taip trokštamos meilės ir pripažinimo.
Todėl sukūrėme „Kar kar rytą“ – rytinę užimtumo grupę mūsų mažiesiems. Stengiamės, kad vaikai pamiltų šokį, sportą, muziką, dailę, teatrą, vaidybą!

Juk kiekvienas iš mūsų esame buvę vaiku…!

Vaikų užimtumo programa:

• Šokio programa
Šokio užsiėmimai padeda lavėti vaikų plastiškumui, laikysenai, tobulina koordinacija, taip pat laviną atmintį bei plečia vaiko komunikavimo, socializavimosi procesus.
Įvairius šokio žanrus išmanančios choreografijos mokyklos absolventės, turinčios patirties dirbti su mažais vaikais, sudomins vaikus su nauja, dar negirdėta programa.
Užsiėmimuose vaikai klausysis populiariosios, klasikinės bei liaudės muzikos.
Užsiėmimas prasidės mankštele, bus improvizuojama, taip pat skirta dėmesio vaikų smulkiosios motorikos tobulinimui.
Pasakų motyvais sukurtas kultūrinio pobūdžio užimtumas, kurį užsiėmimų metu atliks įvairius šokio žanrus atliekančios profesionalios šokėjos-aktorės.
Šokio ritmu vaikai improvizuos ir leisis į neįprastas nuotykių keliones po pasakų šalis.

• Muzikine programa (instrumentinis ir vokalinis lavinimas)
Muzika padeda dėmesio palaikymo proceso tobulinimui, aktyvina tam tikras smegenų zonas, o tai labai svarbu vaiko vystimuisi, mokymuisi bei ugdymui.
Muzikinis patyrimas praturtina vaiko jausmų pasaulį, muzika tampa pažįstama, suprantama bei artima.
Įvairius muzikinius žanrus išmanantys atestuoti muzikantai, turintys darbo patirties su mažais vaikais, padės mažiesiems „Kar kar ryto“ nariams susipažinti su pasakišku muzikos pasauliu.
Įvairiomis muzikinėmis pasakomis paremti pasirodymai lavins mažųjų ritmiką, vaikai bus mokinami „groti“, dainuoti bei taisyklingai kvėpuoti dainos metu, šokti, pažinti muzikinius instrumentus.
Užsiėmimų metu skambės „gyva“ instrumentinė muzika bei populiarioji muzika.

• Teatrinė programa
Teatro pamokėlių pagalba vaikai mokosi išreikšti jausmus, emocijas, pavirsti įvairias personažais, būti komandoje, vaidybos pagalba bendrauti su kitais vaikais – lavinti socialinius įgūdžius, kurie būtini ne tik ruošiantis mokyklai.
Profesionalūs bei busimi aktoriai padės vaikučiams pažinti teatro ir vaidybos pojūtį.
Mokinsimės klausyti, vaidinti, lavinsime vaikų fantaziją bei kūrybiškumą.
Rengsime spektaklius, susipažinsime su lėlytėmis, gaminsimės lėles.

Visi vaikai turi įgimtą poreikį judėti, domėtis, mokintis ir nepriklausomai nuo talento ir pasiektų rezultatų visi patiria mokinimosi ir pažinimo džiaugsmą, kurį teikia naujai išmokta veikla.
Labai svarbu išsaugoti vaiko pasitikėjimą savimi visuose asmenybės formavimosi etapuose. Todėl vaikų dalyvavimas ir interaktyvus pasakos/siužeto/vaidinimo scenarijaus koregavimas, muzikiniai žaidimai, lavinantys šokiai, vaizduotę skatinanti veikla, tai tik maža dalis ką mes siūlome Jūsų vaikučiams „Kar kar rytas“ rytinėje užimtumo grupėje / rytiniame darželyje.
Procesas mums taip pat svarbus, kaip ir pasiektas rezultatas!

 

 

DAUGIAU