Pasakų knygos „Sparnuotosios raidės“ prist

Pasakų knygos „Sparnuotosios raidės“ prist

Kviečiame į Leonardo da Vinči pasakų knygos „Sparnuotosios raidės” pristatymą. Dalyvauja knygos sudarytoja Eglė Jokužytė ir regėjimo negalią turinti Vaida Butautaitė. Knyga pretenduoja tapti populiariausia ir gražiausia 2015 m. Klaipėdos knyga.

Leonardo da Vinči pasakų rinkinys „Sparnuotosios raidės” tai unikalus leidinys vaikams išleistas reginčiųjų ir Brailio raštu su iškiliomis iliustracijomis. Knygelė skaitoma pasitelkus regą, lytėjimą ir klausą, o tai padeda lavinti skirtingus pojūčius, ugdomas vaikų kūrybiškumas. Renginio metu vaikai ne tik susipažins su knygos pasakų herojais, bet ir užrištomis akimis bandys atpažinti iliustracijas. Pažintis su kita renginio dalyve – mergina turinčią regėjimo negalią – leis iš arčiau pažinti akims nematomą pasaulį.

Ši knyga yra tarpe kitų 18-os, Klaipėdos kūrėjų ir leidyklų, pateiktų gražiausios ir populiariausios knygos konkursui „Klaipėdos knyga – 2015″. Už populiariausią knygą kviečiame balsuoti bibliotekos padaliniuose bei internetu http://www.biblioteka.lt/lt/projektai/klaipedos-knyga/balsavimas.

DAUGIAU