free Pasakų kūrimo popietė su šeima

Pasakų kūrimo popietė su šeima

Kaip pasaka gali sujungti ir suvienyti šeimą bendrai veiklai?

Gruodžio 14 d. 12 val. Klaipėdos miesto savivaldybės Imanuelio Kanto viešosios bibliotekos Pempininkų padalinyje (Taikos pr. 81A) aktorė, studijos tėvams „Šilkaus pupa“ įkūrėja, radijo laidos „Tėvystės įkvėpimai“ kūrėja, knygos „Kuriame pasaką su aktore Kristina Savickyte“ autorė bei trijų vaikų mama KRISTINA SAVICKYTĖ kviečia kurkti pasakas kartu! Tam nereikia didelio pasiruošimo, ypatingų priemonių, gebėjimų – naudodami kasdien sutinkamus daiktus, savo išraišką ir vaizduotę. Kristina tiki, kad bendra kūrybinė veikla yra puikus būdas auginti ne tik vaikų, bet ir tėvų, senelių, kūrybiškumą.

„Man svarbiausia, kad kūryba padėtų megzti ryšius, kurti tradicijas ir prisiminimus vaikams. Kaip mes – tėvai – turime savo vaikystės pasakas, taip ir saviesiems vaikams galime dovanoti ypatingą pasakų patyrimą, kai visa šeima drauge – niekas niekur neskuba, atsipalaiduoja ir atsiveria visai kitoje šviesoje, nei kasdieniame rūpestyje” – sako Kristina Savickytė.

Renginyje Kristina pasakas seks ir kurs kartu su dalyviais, taip pat visi kartu gaminsis lėlytes pasakų teatrui ir taps jo dalimi, o lėlytes vaikai išsineš kaip priminimą bei įkvėpimą kurti namie.

Laukiame visų – vaikučių, tėvelių ir jų senelių!

Renginys nemokamas.

Būtina registracija http://bit.do/pasaku-popiete arba telefonu 8 46 346301.

Jurgitos Bastytės-Žilinskienės nuotrauka

DAUGIAU