Pasaulį pakerėjęs Hang Massive vėl Lietuvoje!

Pasaulį pakerėjęs Hang Massive vėl Lietuvoje!

Prieš metus Lietuvoje, šv. Kotrynos bažnyčioje, pirmą kartą koncertavęs ir ypatingai šiltai lietuvaičių sutiktas Hang Massive (Didžioji Britanija/Švedija) šiemet net keturiasdešimt penkių koncertų turą pradeda Lietuvoje.

Hang Massive duetas: britas Danny Cudd ir švedas Markus Offbeat – drąsiai improvizuojantys profesionalai, subtiliai jaučiantys erdvės energetiką, gebantys įtraukti klausytojus į teigiamas vibracijas. Šių vaikinų muzika įdomi tiek mažesnių susiėjimų žmonėms, kurie jau seniai pamilo hang’ą, tiek ir jų sekėjams, kurie miniomis plūsta į koncertų sales įvairiose šalyse. Hang Massive duetas pakerėjo Europą, Aziją ir Ameriką, o nauji projektai su pasaulinėmis scenos žvaigždėmis kiekvienoje šalyje sulaukia vis daugiau klausytojų ir gerbėjų.
Septynerius metus drauge grojantys Danny Cudd ir Markus Offbeat sėkmingai gastroliuoja po visą pasaulį. Jų grojama muzika naudojama “BMW” ir “Audi” reklaminėms kampanijoms, skamba pasauliniais hitais tapusiuose šokių muzikos ar filmų garso takeliuose.

Hang’as – naujos kartos muzikos instrumentas, gimęs XXI amžiuje, tačiau pasak legendos, jis gyvavo jau prieš kelis tūkstantmečius. Šis unikalus mušamasis muzikos instrumentas, dar vadinamas rankiniu būgnu, iš išorės primena skraidančią ateivių lėkštę, nes susideda iš dviejų metalinių pusrutulių. Išgauti garsą iš jo galima įvairiais būdais: groti pirštų galiukais, delnu arba jo kraštu, tačiau svarbiausia, kad nėra jokių taisyklių, kaip su juo groti. Viskas ko reikia, tai rankos ir meilė muzikai. Šio instrumento skambesys gali priminti arfą, vargonus, fortepijoną, gitarą, varpelius ar netgi žmogaus balsą.

Hang Massive Koncertas vyks J9 Vaidilos teatre,  Jakšto g. 9, Spalio 27 d. 19 val.

Bilietus galima įsigyti: http://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/hang-massive-didzioji-britanija-svedija-222241/

https://www.youtube.com/watch?v=xk3BvNLeNgw
www.youtube.com/watch?v=3C5e5H04nNM

Daugiau informacijos: Inese Mihasjonoka, tel.: +371 2 6545999, el. paštas: [email protected]

DAUGIAU