free Pasaulinės gyvūnų dienos šventė

Pasaulinės gyvūnų dienos šventė

Mūsų AUGINTINIAI – mūsų SUPERHEROJAI! Kviečiame visus gyvūnų augintinių mylėtojus bei jų superherojus susitikti jubiliejinėje 10-tojoje PASAULINĖS GYVŪNŲ DIENOS šventėje Gargžduose.

Šventės metu netrūks pramogų, gero laiko, konkursų bei dovanų. Kviesime savanoriauti, dalyvauti konkursuose su augintiniais, konsultuotis su dresūros specialistais bei veterinarais, sužinoti daugiau apie augintinių mitybą bei priežiūrą, pasidalinti patirtimi ir pamatyti įvairių veislių augintinius.

Šventinis koncertas kartu su Monika Linkyte.
Šventę dovanoja Mars Lietuva

Iki pasimatymo rugsėjo 28d. Gargžduose!

P.S. Kadangi į šventę susirenka daugybė augintinių, ATSIVESKIME JUOS ATSAKINGAI – su pavadžiu ir, jei reikia, su antsnukiu!

SVARBU! Informuojame, kad šventės renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama. Fotonuotraukos ir/arba filmuota video medžiaga bus skelbiama viešai, naudojant vidinei ir išorinei komunikacijai. Kiekvienas renginio dalyvis ir/ar svečias automatiškai sutinka, kad UAB “Mars Lietuva” jį ar ją fotografuotų ir/ar filmuotų bei fotonuotraukas ir/arba filmuotą video medžiagą, kuriose matomos jos ar jo atvaizdas, publikuotų įvairiomis formomis (elektronine ar popierine) intranete, socialinės žiniasklaidos priemonėse ir/arba savo internetinėje svetainėje, įskaitant, bet neapsiribojant, nuotraukų viešinimu žiniasklaidos priemonėse, viešose vietose.

DAUGIAU