Pasiimkite aitvarą ir leiskitės laivu “KAUNAS” į Aitvarų festivalį!

Pasiimkite aitvarą ir leiskitės laivu “KAUNAS” į Aitvarų festivalį!

Kviečiame į nepaprastą šeštadieninę kelionę laivu „Kaunas“ iš  Senosios Kauno prieplaukos senamiestyje. Kelionės metu aplankysime net du Kauno rajono miestelius. Kačerginėje įkvėpę gryno pušyno oro pasigaminsime po aitvarą  ir plauksime tiesiai į  Zapyškį-Aitvarų festivalį.

Kelionės aprašymas:
Iš Kauno Senosios prieplaukos plauksime žemyn upe, palydėdami Kauno senamiesčio stogus, grožėdamiesi Neries ir Nemuno upių vingiais, pirma atplauksime  į Kačerginę-pušų ir ramybės oazę. Kačerginėje mus pasitiks gidas, kuris papasakos apie miestelio istoriją, lankytinas vietas bei garsaus rašytojo P. Mašioto kūrybą. Čia galėsite ne tik įkvėpti gryno pušyno oro, pasižvalgyti po miestelį, papietauti kavinėje „Kačerga“, bet ir pasigaminti savo aitvarą –tą padaryti padės P. Mašioto draugijos nariai. Kačerginėje planuojame pabūti 1:45val.
Pasigaminus aitvarų plauksime tiesiai į Zapyškį-„Aitvarų festivalį“. Bus smagu palaidyti  ir išbandyti savo aitvarą, paklausyti koncerto ir pasibūti puikiame renginyje. Į Kauną planuojame grįžti 18:30val.
Visos kelionės trukmė-7val.
Lauksime Jūsų!
Bilietus būtina įsigyti iš anksto, arba rezervuoti tel.:864629060.

Kelionių nuotraukų rasite mūsų facebooke:https://www.facebook.com/pages/Laivas-Kaunas/1501017813499963

DAUGIAU