Pasiplaukiojimas laivu „Kaunas“ Nemunu ir Nerimi su gidės pasakojimais

Pasiplaukiojimas laivu „Kaunas“ Nemunu ir Nerimi su gidės pasakojimais

Kelionė laivu Kaunas po Kauno senamiestį-tai smagi, įdomi pažintinė kelionė šeimoms, suaugusiems, vaikams, miestiečiams bei svečiams.
Pasiplaukiojimą praturtina kartu plaukiančios gidės pasakojimai. Laivu Kaunas išplauksime iš Kauno senamiesčio prieplaukos, aukštyn, pro senąjį Aleksoto tiltą, Aleksoto gyvenvietę, Santakos parką, naują rajoną “Piliamiestį” iki pat „Žalgirio“ arenos. Kelionės metu atsivers Kauno senamiesčio grožis, architektūros paveldas ir atsinaujinantis miestas. Taip pat turėsite galimybę pamatyti Lietuvos didžiausių upių Nemuno ir Neries santaką, įplaukti į Nerį ir pasigrožėti XIII a. Kauno pilimi bei „Laisvės kario” skulptūra. Kelionę baigsite prie unikalios gotikinio stiliaus Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios, iš kur kelionę ir pradėjote.
Kelionės trukmė 1:20val.

Maršrutas gali būti koreguojamas, keičiamas dėl nenumatytų aplinkybių: sausros upėse ar smarkios srovės po Aleksoto tiltu.

Šią kelionę galima užsisakyti ir privačiam pasiplaukiojimui gimtadienio, krikštynų, vestuvių proga bei mokinių ar įmonių kolektyvams.

Laivas erdvus, stabilus, nesiūbuoja, plaukimo metu galima komfortiškai vaikščioti, yra atviras denis, WC ir praustuvė rankoms bei grotuvas muzikai. Laivas pilnai dengtas, jei šilta, langai atsidaro, geras vėdinimas.

Bilietus būtina įsigyti iš anksto.

Lauksime jūsų laivo denyje!

DAUGIAU