Paskaita “21 žingsnis svajonės išsipildymo link”

Paskaita “21 žingsnis svajonės išsipildymo link”

Kviečiame į paskaitą „21 žingsnis svajonės išsipildymo link”,  skirtą sąmoningiems svajotojams, norintiems išsigryninti savo svajonę ir ją įgyvendinti sau pačiu harmoningiausiu būdu ir tinkamiausiu laiku.

Paskaita vyks kovo 25 d. (penktadienį) nuo 18.00 iki 20.30 val. Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje, adresu Vytenio 10, Vilniuje (įėjimas iš kiemo pusės)

Jei turite svajonių, jei tikite, kad jos pildosi, jei turite svajonę, kuri kažkodėl dar vis neišsipildo, tačiau Jūs vis vien norite, kad ji išsipildytų, atvykite į šią paskaitą. 

Ji skirta darbui su savo svajone, jos teisingam ir harmoningam suformulavimui, surašymui, išsigryninimui, apsigynimui prieš patį save.

Ateikite tie, kurie turite SVAJONĘ – galbūt ką tik gimusią jūsų mintyse, o gal užstrigusią ir niekaip vis dar neišsipildančią. Ateikite tie, kurie norite gyventi geriau, harmoningiau, laimingiau, sėkmingiau, sveikiau, norite tobulos partnerystės, svajonių darbo, būsto ar automobilio. O gal svajojate ne apie materialius dalykus? Gal norite atrasti savo gyvenimo tikslą, būti naudingu žmonijai, atrasti patį save? Jei TAIP, tai ši paskaita kaip tik Jums. 

Jos metu jūs turėsite puikią galimybę:

  • Atlikti ypatingą meditaciją, kuri Jums padės momentaliai pakelti savos sąmonės vibracijas į aukštesnį lygį ir padirbėti su negatyviais įvykiais, stabdančiais Jūsų svajonės išsipildymą. Jūsų energetinių laukų dažnio pakėlimas yra veiksmingiausias būdas “paleisti” senus negatyvius potyrius ir pardėti traukti į savo gyvenimą žmones, įvykius ir visą, kas yra su aukštesnėmis vibracijomis bei pagerinti savo gyvenimo kokybę.
  • Savo svajonę paversite konkretizuotu noru, pritaikydami specialią „21-ieno žingsnio psichotechnologiją”, sąmoningai padidinant jos išsipildymo tikimybę.
  • Aiškinsimės kaip teisingai suformuluoti savo norą. Išsigryninsite ar tame Jūsų nore nėra kokių paslėptų ir Jūsų protu nesuvokiamų trukdžių, kurie būtent ir trukdo gauti tai, ko iš tiesų norite.
  • Specialiu kūno testu išsiaiškinsite ar svajonė Jums priimtina, tinkama ir ar Jūsų protas, širdis ir siela veikia išvien.
  • Atliksite ypatingą meditaciją (teta dažnyje), kurios metu vizualizuosite savo galutinį tikslą ir įtvirtinsite pasąmonėje savo svajonės vaizdinį.
  • Žengsite didelį žingsnį, kad ši Jūsų svajonė pagaliau taptų Jūsų REALYBE.

Dėmesio! Prieš ateinant į šį užsiėmimą yra rekomenduojama atlikti namų darbą – namuose kuo išsamiau suformuoti savo tikrąjį norą ir ant popieriaus lapo jį užsirašyti. Rašykite esamajame laike, tarsi visa tai jau turėtume ir tuo jau labai džiaugtumėtės. Užsiėmimo metu turėsite puikią galimybę šį savo norą išgryninti. Ar nemanote, kad nuoširdžiai atliktas darbas su savo svajone ir jos išsigryninimas bei paleidimas būtų pati puikiausia dovana sau?

Paskaitą skaitys GINTARĖ DAVAINIENĖ – lektorė, rašytoja, knygų “Svajonę paversk realybe” (leidykla „Alma littera”) ir „Attract Your Dreams” (išleista JAV, leidykla „Trafford publishing”) autorė, saviugdos klubo „Žaliasis bambukas” vadovė, sertifikuota NLP ir „ThetaHealing” praktikė. Studijuoja Geštalto psichoterapiją. Konsultuoja asmeninės motyvacijos, sąmoningo minčių valdymo, norų ir tikslų išsigryninimo klausimais. Turi 13 metų įmonių kūrimo bei valdymo ir 22 metus tiesioginių pardavimų ir rinkodaros patirtį.
Apie lektorę plačiau: www.dreamer.lt 

Užsiėmimo kaina – 12 eurų. 

Registracija el.p. [email protected]. Tel. pasiteirauti 8 604 20 485.

Daugiau informacijos apie VšĮ “Savęs pažinimo ir saviraiškos studiją” rasite internetiniame puslapyje www.pazinimassaviraiska.lt    

DAUGIAU