Paskaita “9 klausimai iki sužadėtuvių”

Paskaita “9 klausimai iki sužadėtuvių”

Spalio 27 d., sekmadienį, 12 val. kviečiame į paskaitą “9 klausimai, kuriuos vertėtų aptarti iki sužadėtuvių”.

Šiuo laikmečiu jau įsivyravus „greito vartojimo kultūrai” vis dažniau susiduriame su skubėjimu kuriant šeimą, kas dažniausia pasireiškia nelabai aiškiu suvokimu su kuo mes iš tikro ruošiamės kurti šeimą? Dėl ko mes norime kurti šeimą? Kaip ji egzistuos ir su kokiais išbandymais galime susidurti?
Santykių pradžioje tiek vyras, tiek moteris vaidina idealių partnerių roles ir toks „spektaklis” nesuteikia galimybės pažinti koks yra partneris iš tikrųjų… to pasekoje partneriai jaučiasi apgauti. Vienas iš pagrindinių skyrybų pasiteisinimų „mūsų charakteriai nesutapo” kalba tik apie tai – mes nepakankamai aptarėme, o gal išviso neaptarėme mūsų būsimą bendrą gyvenimą kartu iki vestuvių. 
Seminare bus kalbama apie svarbius klausimus kuriuos vertėtų aptarti partneriams norint sukurti tvirtus santykius.

Kaina: 20 Lt

Lektorius Egidijus Gubinas skaito paskaitas, paremtas Vedine išmintimi. Paskaitose Egidijus dalinasi savo išgyvenimais ir šventųjų bei šventraščių išmintimi. 
Lektorius šiuo metu papildomai žinias gilina keliose lektoriaus ir filosofo O. V. Ruzovo mokyklose: lektorių mokykloje, mokymo centre, ruošiančiame konsultantus šeimos kūrimo ir gyvenimo klausimais bei Bengališkos astrologijos, chiromantijos ir numerologijos mokykloje.
Egidijus Gubinas taip pat turi Edukologijos bakalauro laipsnį ir mokytojo kvalifikaciją.

Vieta: Vytenio g. 10, Vilnius, Savęs pažinimo ir saviraiškos studija (atskiras įėjimas iš kiemo pusės).

Prašome registruotis el.p. [email protected]
Tel. pasiteirauti: 860420485. 

Daugiau apie studiją www.pazinimassaviraiska.lt

DAUGIAU