Paskaita “Astraliniai parazitai”

Paskaita “Astraliniai parazitai”

Įprasti parazitai nieko nebestebina. Jie senai yra mokslo ištyrinėti. Juos galima matyti ir sunaikinti cheminėmis bei mechaninėmis priemonėmis. Astraliniai ir eteriniai, taip pat, kaip ir kūno parazitai, elgiasi labai panašiai. Jeigu žmogus nesilaiko švaros, jis rizikuoja užsikrėsti kenkėjais. 

Vasario 20 d. 18 val. kviečiame į dar vieną Gintaro Mikšiūno paskaitą “Astraliniai parazitai. Kaip atsikratyti svetimos įtakos”.

Paskaitos metu aiškinsimės:
* Kas nutinka, jei pasiduodame negatyvioms emocijoms ir ne tik patys jose verdame, bet dar ir perduodame negatyvą kitiems?
* Kokias būtybes pritraukia žmogaus vidinis negatyvus “turtas”?
* Kokia tikroji parazitų prigimtis, paskirtis ir funkcijos?
* Hierarchija – kas stovi virš parazitų?
* Žmogaus energijos gavybos pramonė.
* Kokios dar yra energijos praradimų ir nusiurbimų priežastys? Kas mus “valgo”?
* Kaip apsivalyti nuo nepageidaujamų įnamių ir atsikratyti jų įtakos?

Apie lektorių:
Gintaras Mikšiūnas
 (žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, parapsichologas, ezoterinių klubų lektorius, Lietuvos ezoterikų konfederacijos valdybos narys) savo veikloje remiasi realia praktika, o ne tik vadovėlinėmis žiniomis. Per paskutinius 10 metų tyrinėjo aiškiaregystę ir ekstrasensoriką per asmeninę praktiką, integruodamas ir pritaikydamas naujausias kvantinės fizikos žinias, senąją Rytų išmintį ir gyvenimišką patirtį. Atrado pagalbos sau ir žmonėms būdus, kurie veikia, todėl savo patirtimi nori pasidalinti su žmonėmis.
Domėjimosi sritys: žmogaus ir visatos sandara; kvantinė teorija; kvantinė medicina, savęs pažinimo ir savęs gydymo receptai; teoriniai ir praktiniai aiškiaregystės pagrindai; analitinė ufologija; sąmokslų, gandų, prietarų anatomija; Ci-gun metodai savęs pažinimui, meilei, gyvenimui ir verslui; ir dar daug kas…
Daugiau informacijos: www.kvantinemagija.lt

Kaina: 30 Lt.
Laikas: vasario 20 d., 18 val.
Trukmė: 3 val.

Registruotis el.p.: pazinimas.saviraiska@gmail.com, 
tel. pasiteirauti 860420485
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU