Paskaita “Dvasinis kelias ir santykiai su artimaisiais”

Paskaita “Dvasinis kelias ir santykiai su artimaisiais”

Kodėl šiuolaikinis žmogus turi tiek daug problemų dėl antrosios čakros?

O taip pat: kvantinė medicina, paprasti pagalbos sau būdai, kaip apsirūpinti energija, pakeisti pasaulėžiūrą bei nutraukti negatyvius energetinius ryšius ir kt.

Žmonės, kurie pasuka dvasiniu keliu trečiajame tūkstantmetyje susiduria su nemenka problema. Atsiranda problemų su partneriais (-ėmis), kurie lieka senojoje matricoje ir nebenori keistis. Dėl to šeimose užverda nesusikalbėjimai ir konfliktai. Ekstrasensai sako, jog šiuolaikinio išsilavinusio ir veržlaus, karjeros siekiančio žmogaus aura primena „grybą”. Kodėl mūsų valstybei ir globaliai pavergimo sistemai reikalingi intelektualūs „grybai” ir iš kur toks posakis tautosakoje atsirado: „esi kaip „grybas”? Žinoma, savęs pažinimo keliu pasukęs žmogus norėtų paskui save vesti ir savo artimą žmogų, tačiau partneris siekia to paties – sulaikyti sutuoktinį senose, įprastose vežėčiose. Kokie galimi raktai šiai problemai spręsti?

Paskaitos metu taip pat kalbėsime:

 • Apie tai, kas yra moralė ir dogmatizmas naujojoje eroje ir kodėl dogmatizmas kenkia sveikatai?
  Panagrinėsime apie tai kaip keisti santykių situaciją abiejoms sieloms naudinga linkme, kaip buvimą kartu paversti kūrybišku procesu?
  Taip pat pakalbėsime apie tai, kiek artimų žmonų santykius įtakoja išorės faktoriai, kodėl valstybė visuomet kišasi į privačių žmonių lovos reikalus?
  Atskleisime trasnhumanizmo („gender” – lygių galimybių politika) pavojų sielai bei sveikatai. Pamatysime auras žmonių, kurie išpažįsta „gender”, kaip energetiškai atrodo gėjai, lesbijietės bei vaikai, augantys jų aplinkoje. Mėginsime atsakyti į klausimą, kodėl mes verčiami rinktis tarp dviejų alternatyvų – trashumanizmo ir religinės moralės? Tuo tarpu, kai visuomet egzistuoja trečias, jokioms sistemoms nepavaldus kelias.
  Paskaitos metu aptarsime 2014 metų astrologines ir numerologines tendencijas.
  Atliksime tai-chi ir ci-gun pratimus energijai atgauti.
  Pasvajosime apie tai, ko norėtume iš 2014 metų.

  Padiskutuosime bei pasikeisime informacija apie naujausias tendencijas globaliame pasaulyje, atsakysime į klausimus (diskusija).

  Apie lektorių:

Gintaras Mikšiūnas (žurnalistas, ryšių su visuomene specialistas, parapsichologas, ezoterinių klubų lektorius, Lietuvos ezoterikų konfederacijos valdybos narys) savo veikloje remiasi realia praktika, o ne tik vadovėlinėmis žiniomis. Per paskutinius 10 metų tyrinėjo aiškiaregystę ir ekstrasensoriką per asmeninę praktiką, integruodamas ir pritaikydamas naujausias kvantinės fizikos žinias, senąją Rytų išmintį ir gyvenimišką patirtį. Atrado pagalbos sau ir žmonėms būdus, kurie veikia, todėl savo patirtimi nori pasidalinti su žmonėmis.
Domėjimosi sritys: žmogaus ir visatos sandara; kvantinė teorija; kvantinė medicina, savęs pažinimo ir savęs gydymo receptai; teoriniai ir praktiniai aiškiaregystės pagrindai; analitinė ufologija; sąmokslų, gandų, prietarų anatomija; Ci-gun metodai savęs pažinimui, meilei, gyvenimui ir verslui; ir dar daug kas…
Daugiau informacijos: www.kvantinemagija.lt

Kaina: 30 Lt.
Laikas: 2014 m. sausio 9 d., 18 val.

Registruotis el.p.: [email protected]
tel. pasiteirauti 860420485
Studijos adresas: Vytenio g. 10, Vilnius. Įėjimas iš kiemo pusės.
www.pazinimassaviraiska.lt

Laukiame Jūsų!    

DAUGIAU